Creative Inspire A120

• kvalita
    • vypínanie na subwoofery
    • autooff funkcia raz vypla zvuk aj pri tom, keď bol zapnutý
    • ovládanie hlasitosti ešte pred vstupom do subwoofera

Za tú cenu je to perfektná kúpa, nič lepšie nezoženiete...

• Za tu cenu super
    • nic

ok

• , zakúpené v EUROSHOP.sk

Čakal som trochu viac, ale za dané peniaze postačia, Vždy lepšie ako zvuk zo vstavaných repro monitora. Nemajú možnosť nastaviť extra hlasitosť pre subwoofer a satelity

Počet reprodebien

• Satelity: 2.5W x 2
  • Frekvenčný rozsah: 50 Hz - 20 kHz
  • Odstup signálu od šumu: 75 dB

Ďalšie parametre:

Basový reproduktor s meničom v spodnej stene

Magneticky tienené

• Hĺbka: 225 mm
  • Výška: 175 mm

Rozmery ...

4zákazníci neodporúčajú produkt

ak chcete vyriesit problem s vypinanim sa tu je navod

• Dobrý zvuk
    • Super cena
    • Subwoofer
    • šetrič energie, ktorý neustále vypína subwoofer

S reproduktormi som spokojný, splnili moje očakávania, za tú cenu asi nič lepšie nenájdete... Až na ten šetrič energie, ktorý neustále vypína subwoofer, keď počúvam tichšiu hudbu je to perfektné.

• +

Perfektné reproduktory za skvelú cenu

• veľmi dobrý zvuk
    • dizajn
    • pomer cena/výkon
    • kvalita
    • vypínanie na subwoofery
    • autooff funkcia raz vypla zvuk aj pri tom, keď bol zapnutý
    • ovládanie hlasitosti ešte pred vstupom do subwoofera

Za tú cenu je to perfektná kúpa, nič lepšie nezoženiete...

• Za tu cenu super
    • nic

ok

• Zvuk
    • Rozmery
    • Výkon
    • Šum

Keď som ich rozbalil,bol som dosť skeptický,ale príjemne prekvapili.Chcel som povodne niečo malé k notebooku,tak som sa pre ne rozhodol.Jedoznačne za 17Eur nič lepšie nenajdete a to som mal možnosť vyskúšať vyše 15 typov.Šikovné malé rozmery,slušný design.Výkon na izbu bohate stačí ak nechceš zbytočne nervovať susedov. Kvalita zvuku tiež je slušná,až na šum zo zosilňovača,ale za tú sumu nemám a nemožem čo kritizovať.Samozrejme nečakaj za tú sumu niečo extra,ale na bežné používanie ako filmy,hudba z noťasu je príjemná alternatíva za výbornú cenu.

• , zakúpené v EUROSHOP.sk

• ZA TU CENU PERFEKTNE
    • BASY
    • ZVUK CISTY
    • VYKON
    • KVALITA SPRACOVANIA
    • PRE NENAROCNYCH NA FILM,HUDBU,HRU OBCAS
    • Odporucam pocuvat na strednej hlasitosti,potom uz to chrci
    • NIC proti,co chcete za 20€??? Genius za tu cenu ponuka sracky.

Tak hladal som nieco za priblizne 20€ a toto nema konkurenciu. Navrhovane su v roku 2010 ked sa este tak nesetrilo a je to aj vidiet.Ciste hlboke basy a relativne kvalitny zvuk ked prihliadame na cenu.Konkurencia Vam neponukne v danej cenocej hladine NIC.A detaily co vadia co tu ludia pisu Vam enmoze za tu cenu vadit.Hraju ako repro od Geniusu za 30,35€.Creative je Creative.Vidiet ze robia zvukove karty a vedia aj za maly peniaz vydolovat nieco pocuvatelne:)

• Pekný zvuk za dobrú cenu.
    • Aspoň pár decilitrové plastové satelity s naozaj dobre vyváženými stredami a výškami.
    • Šetrič Stand-by.
    • Opäť šetrič, zle dimenzovaný, nasiera ma to ako kolegu vyššie, mohli s tým snímaním ísť o pár mV nižšie...
    • Vždy to vypína, mám citlivé uši, no jo... Treba to po záruke otvoriť a zmeniť hodnoty súčiastok, kto sa na to cíti :D
    • Nepraktické a nebezpečné umiestnenie basového meniča na spodnú stranu subwoofera (bez žiadnej ochrany mech. poškodením).
    • Chýbajú tomu tie gitarové stredo-basy okolo 100 až 500Hz, ale to je u systému 2.1 bežné.
    • Na môj vkus chytajú jemne viac brumu v stave "na prázdno".
    • Vypínanie mohli riešiť ako Logitechy so spínačom pri ovládaní hlasitosti.

Na záver súdim, že je to celkom dobrý systém pre priemerných, hudobne netrénovaných poslucháčov.
    Chýba tomu ale "basovejšia" zložka gitary, takže Hard rock bude trošku problém.
    Má to viac múch, ktoré tej dokonalosti špatia.
    To vypínanie pri tichej hudbe je na nervy, z tohto hľadiska by som ich neodporúčal. Ale dokonalosť má inú cenovú kategóriu, to všetci vieme.
    Príjemne (tuna jemne hlasné) počúvanie \m/.