Genius SP-HF 800A

Doporučená ponuka EKO TONER s.r.o.

Na sklade • 1 variant4,28 €92 % • 3 955 recenziíĎalšie informácie

Počet reprodebien
2+0
Aktívne

• , zakúpené v Datacomp.sk

• pekné PC reproduktory, viac než dostatočná sila zvuku k PC, estetické prevedenie, pri vypnutej hudbe nepočuť žiadny šum, vpredu možnosť vypnúť otočným kolieskom
    • niektoré recenzie hovoria o slabej kvalite reproduktorov, avšak v tejto cene nie je absolútne čo vytknúť, požiadavky na obsluhu PC tieto reproduktory spĺňajú na 100%
    • ľavé otočné tlačidlo nemá skoro žiadny efekt na výšky a basy, ale k PC použitiu to vonkoncom nevadí

Veľmi dobré , kvalitný zvuk a zvýraznené basy. doporučujem .

• , zakúpené v OKAY.sk

nepočul som ich hrať vratil som tovar vybral som iný tovar

Počet reprodebien
2+0
Aktívne

Elegantný reprosústavy Genius SP-HF800A vám sprostredkujú jasný a dokonale vyvážený zvuk. Ich výkon 20 W RMS bez problémov postačí aj pre náročnejšie počítačové kútiky. Na čelnom paneli máte navyše k dispozícii line-in vstup pre pripojenie akéhokoľvek prenosného prehrávača - ideálne ak si chcete pustiť hudbu, ale neradi by ste kvôli tomu zapínali celý počítač. Dvojica dvoupalcových stredobasových reproduktorov bez problémov vykryje väčšinu frekvenčného spektra. O krištáľové výšky potom prednes dopĺňajú 1 "tweetery. K tomu všetkému pripočítajte naozaj atraktívny dizajn a dostanete ideálneho kandidáta na ozvučenie pre náročnejších užívateľov.

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Datacomp.sk

Veľmi dobré , kvalitný zvuk a zvýraznené basy. doporučujem .

• , zakúpené v OKAY.sk

nepočul som ich hrať vratil som tovar vybral som iný tovar

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• dizajn
    • vsetko, chabe repraciky na 50% hlasitosti nestihaju,
    • hudobny prednes skresleny proste odpad na pozeranie filmou ci skype pri ntb staci ale nic viac na nejake castejsie pocuvanie hudby neodporucam obvzlast ak si potripe na trosku kvalitnejsi prednes. povodne mali byt nahradou za moje stare 2-pamove 20W tesla bedne ktore maju cca 35 rokov nakoniec som ich radsej vratil a kupil nove menice (2x50W a 2x30W HIFI kvalita) do bedni aj s novym zosilovacom ma to vyslo necelich 90 eur za 2x80W bedne a kvalita hudobneho prednesu neporovnatelne vyssia.

repraky skor patria do cenovej relaci do 15 Eur rovnaku sluzbu spravia aj jedno pamove krpce v cenovej replacii 15 Eur 3 menice su skor dyzajnove riesenie ako funkcne,
    pre pouzitie 2x do roka na pozeranie filmov ,skype a podobne stacia na dhsie pocuvanie hudby nepouzitelnme

• , zakúpené v Alza.sk

• Line-in jack vstup na prednom paneli (ľahko prehrá pesničky v smatfóne
    • Možnosť regulácie hlasu a vypnutie na prednom paneli
    • Audio stereo jack je priamo pripojený k reproduktoru, takže ak potrebujete iný ako 3,5 mm jack, musíte ísť do redukcie. Lepšie by bol 3,5 mm vstup samička a pribalený jack-jack kábel
    • Nemá samostatné nastavenie pre výšky a hĺbky, je to ovládané jedným "gombíkom"

Nie je to najlepší zvuk, avšak za tie peniaze je to zvuk primeraný. Kúpil som si tieto reproduktory ako dočasné, kým sa mi nepodarí opraviť moje staré "lepšie".

Odporúčam ich všetkým nenáročným konzumentom hudby

• , zakúpené v InterStore.sk

• Skvelý zvuk
    • pekný dizajn
    • dobrá cena
    • zatiaľ nič

Kúpil som tieto reproduktory kvoli dizajnu,cene a zvuku len očakával som že tam bude pripojenie na xbox.

• VZHLAD, CENA, VYKON
    • PRILIS SILNA MODRA LED, OKOLO 100 Hz REZONUJE, ASI SLABE TLMENIE

DO IZBY PRI PC UPLNE POSTACUJUCI VYKON, ZVLADA HUDBU, FILM, KED SI NASTAVITE ZVUK EKVALIZEROM V PC, HRA TO SUPER.)
    ESTE RADA- CIERNY KUSOK PASKY ASI 8X7MM, DO STREDU VYPALIT HROTOM PAJKOVACKY DIERKU PRIEMER 1MM A PREKRYT NOU LED. NEOSLNUJE A ZAROVEN INDIKUJE PREVADZKU:)

• , zakúpené v Alza.sk

• Za tú cenu je to OK.
    • Reproduktory sú voľne prístupné a pri manipulácii s nimi sa dá veľmi ľahko zdeformovať stred reproduktora.

Odporúčam radšej repro s krytom v predu