Genius SW-G2.1 1250

Produkt roku 2015 - Finalista
Nová sada reproduktorů Genius repro SW-G2.1 1250 s výkonem 36W, která chce oslovit nadšené hráče, jak svým výkonem, tak vzhledem...
Do týždňa

90 dB

• , zakúpené v Maxa.sk

• Kvalita zvuku
    • Design

Po dvoch rokoch stale funguje ako nový.

Ok

• , zakúpené v Gigastore

• kvalitný zvuk
    • kvalita za dobrú cenu
    • drevený subwoofer
    • pekný dizajn
    • možno moc príslušenstva (mám na mysli ovládač hlasitosti, basov), ale je to len nezvyk, že to neovládam subwooferom, čiže neberiem to ako negatívum, pokiaľ všetko funguje ako má a kvalitne
    • informácie produktov sú v českom jazyku, chcelo by to svedomitejšie venovaný čas pri vkladaní informácií, špecifikácií produktov, aby to nebolo len kopírovať + vložiť
    • čítal som o silno svietiacej modrej kontrolke na ovládači hlasitosti, potvrdzujem, ale nevadí mi to, stačí ovládač otočiť, či trebars kontrolku prelepiť
    • napadla mi myšlienka (keďže ide o produkt popísaný ako vhodný pre hry, filmy a hudbu) tvorby softvéru, akoby ekvalizéru, ktorý zmení typ zvuku: movies/games/music; už som s podobným programom prišiel do styku, ale bol použiteľný len s konkrétnou značkou, typom produktu

Bezdrôtový systém prenosu
90 dB

Ocenenie

Produkt roku 2015 - Finalista
Produkt roku 2014 - Víťaz

Zostava herných 2.1 reproduktorov Genius, ktorá nesmie chýbať u žiadneho výkonného herného stroja. Poriadnu porciu basov si vychutnáte vďaka drevenému subwooferu s 5,25 "meničom a pripravte sa na poriadne bitky, ktoré rozochvejú celý váš dom. Ani milovníci hudby si neprídu skrátka, pretože subwoofer v kombinácii so zaoblenými satelity a ich magnetickými meničmi reprodukuje kvalitný a dynamický zvuk. Súčasťou je tiež samostatná riadiaca jednotka pre ovládanie hlasitosti a pripojenie zvukových zdrojov.

• Tieto repráky sú perfektné :)
    • - Čistý a kvalitný zvuk aj pri vysokej hlasitosti
    • - Hutné, kvalitné basy
    • - Parádne či už na hudbu, filmy, hry
    • - Super cena
    • - 6 rokov hrajú každý deň a hrajú stále rovnako parádne
    • - Veľmi pekný a moderný vzhľad
    • - Ovládanie hlasitosti a basov na prednom paneli
    • - Dostatočne dlhé káble
    • - Kvalita za super cenu :)
    • - NIČ

Výborné repráky k PC so super zvukom, basmi. Kvalitné a za parádnu cenu.

• , zakúpené v Maxa.sk

• Kvalita zvuku
    • Design

Po dvoch rokoch stale funguje ako nový.

Ok

• Na tú cenu dobrý zvuk aj pekne bassy
    • Zosilňovač

Všetko je v pohode ja som ich kúpil za dobru cenu lebo bol black friday ale približne po roku mi odišiel zosik a viac ľudí hovorilo že im po odchádzali Zosilnovače lebo na to aký k tomu dávajú subwoofer tak ten zosik je veľmi slabý.

• Vyváženie zvuku
    • Bassy
    • Ovládanie bassov
    • Čistý zvuk
    • Možnosť umiestnenia výškových reproduktorov na stenu
    • Modrá kontrolka moc svieti
    • Veľké - je za to, že od ovládača ide veľmi nepríjemný pisklavý zvuk akoby ultrazvuk. Možno výrobná chyba.

Odporúčam tento produkt k bežnej prevádzke, vhodný pre hudbu, filmy, hry.

• zvuk za tú cenu je TOP.
    • basy sú v pohode, keď sú na plnú silu, aj susedia vyzváňajú.
    • modrá LED žiarovka je moc silná, prelepiť!

myslím si, že za 33 € z Agem.sk je dostatočný výkon, aby som bol spokojný ja ale nespokojný moji susedia. :D

• , zakúpené v Gigastore

• kvalitný zvuk
    • kvalita za dobrú cenu
    • drevený subwoofer
    • pekný dizajn
  • , zakúpené v Extreme Computers

Reproduktory splnaju presne to co som ocakaval :) Dobry zvuk a 2 kable na pripojenie v baleni.

• pekne basy
    • posluch len pri strednej hlasitosti inak treba ubrat basy
    • vysky pri strednej hlasitosti pocut vyrazny sum zosilnovaca ,ked uberete volume aby nesumel nevyrazne basy

• silne bassy,dost dobry zvuk,kvalitne spracovanie,vzhlad
    • nic

bassy mam na minimum ale aj tak to bucha velmi dobry basak ani ta dioda mi nevadi ze je silna proste je to pecka za dobru cenu ja davam 5 hviezdiciek,tuto znacku mam prvy krat a spokojnost