Genius SW-HF5.1 5200

Počet reprodebien
5+1

za takú cenu to hra celkom dobre.

• , zakúpené v INGRAM

• Pri vacsej hlasitosti bass nezvláda, ale do izby úplne stací

Za tú cenu dobre hrá, plní nad moje ocakávanie :D

Počet reprodebien
5+1

Reproduktorový systém Genius SW-HF5.1 5200 vám sprostredkuje vzrušujúci zážitok z domáceho kina aj dynamické prostredie pri hraní. Vďaka výkonom 150 W RMS získate bezproblémové ozvučenie ľubovoľného izby. Celkovo môžete prepínať medzi štvoricou vstupov: Jedným viackanálovým, dvoma linkovými a USB/SD/microSD pre prehrávanie komprimovaných súborov MP3 z prenosných dátových úložísk. Súčasťou balenia sú aj všetky potrebné káble.

Systém je vyrobený z dostatočne rigidných drevovláknitých dosiek (MDF) a opatrený elegantné povrchovou úpravou. Mohutné trojpásmové čelné satelity vytvárajú masívny zvukový fundament, ktorý o najnižšie frekvencie efektívne dopĺňa subwoofer. K precíznemu prednesu dialógov slúži stredová reprosústava so zdvojeným stredobasovým meničom a pre dokreslenie priestoru potom dvojica efektových sústav. Na obsluhu všetkých dôležitých funkcií z pohodlia gauča vám poslúži praktický diaľkový ovládač.

Parametre a špecifikácie:

Zvukové charakteristiky:
Celkový výkon: 150 W RMS (50 + 20 + 4x 20)
Frekvenčný rozsah: 50 ~ 20 000 Hz
Odstup signálu od šumu: 75 dB

Meniče:
Subwoofer: 6,5 "(165 mm) kužeľ
Stredové repro: 2x 3 "(75 mm) kužeľ + 1" (25 mm) textilná kalota
Predné repro: 4 "+3" (100 + 75 mm) kužeľ + 1 "(25 mm) textilná kalota
Efektové repro: 3 "(75 mm) kužeľ + 1" (25 mm) textilná kalota

Konektory:
1x 5.1 kanálový analógový vstup (6x RCA)
2x vstup AUX (1x na čelnej strane)
1x port USB (MP3)
1x slot pre karty Secure Digital (MP3)
1x slot pre karty Micro Secure Digital (MP3)

Ovládanie na čelnom paneli:
Ovládanie hlasitosti: celkové, subwoofera, stredového repro, predných repro, zadných repro
Ovládanie hlasitosti kanálu
Voľba zdroja (Game, TV, DVD (5.1), CD/MP3)
Ďalšie: stlmenie

Diaľkové ovládanie:
Prepnutie do/z pohotovostného režimu
Ďalšie: voľba kanálov, efekt priestorového zvuku, stlmenie
Voľba zdroja (Game, TV, DVD (5.1), CD/MP3)
Reset

• hlavné reprobedne sú trojpásmové
    • pekný a vyrovnaný zvuk
    • nízka cena
    • dostatočne dlhá kabeláž+rôzne káble na vstup
    • pekný dizajn
    • sieťový vypínač odišiel asi po desiatom použití
    • pomalá reakcia pri ovládacích prvkoch
    • nižšia kvalita káblov

Vybral som sito pre vyvážený zvuk a nízku cenu. Nemám rád ak satelitné repro tlačia výšky a subwofer tlačí nepríjemné basy. Aj napriek tomu som subwofwer nastavil na -6 aby to hralo tak, ako sa mne páči. Samozrejme kvalita zodpovedá cene, pri častej manipulácií hrozí polámanie káblov na vstupe.

• dobry zvuk a dizajn
    • zla odozva ovladaca a predneho panela katastrofa pomaly sa nedá ovladat

inac fajn

za takú cenu to hra celkom dobre.

• Zvuk
    • Dizajn
    • USB vstup
    • SD vstup
    • 5.1

Mám tieto bedne napojené na televíziu, na konzolu aj na dvd a zvuk je úplne super, veľmi dobré basy, predné repro majú 3 pásma a zadné 2 pásma, ak si vie človek nastaviť zvuk, tak z toho vydoluje naozaj perfektný zvuk :)

• , zakúpené v INGRAM

• Kvalita .
    • Vzhľad .
    • Cena .
    • Krátky jack .
    • Musel som dokúpiť predĺženie .

Veľmi dobré repro k PC.

• kvalita,cena

FAJNE

• , zakúpené v Alza.sk

• Super zvuk aj pri niskej hlasitosti
    • Kvalitne prevedenie
    • Pekny dizajn
    • Konecne ma Stand By mod :D
    • Niekedy az mo prebasovane
    • Chyba uplna kabelaz na zapojenie 5.1 do PC. Je potrebne dokupit kabel 3.5 jack < > 2x cinch
    • Po vypnuty reproduktorov hlavny vypinacom sa vyresetuju vsetky nastavenia.

Reproduktory su super. Odporucam ich kazdemu kto sa rozhoduje nas ich kupou. Povedal by som ze sa jedna o taku strednu cestu pri ich kupe.

• , zakúpené v Alza.sk

• kvalitný zvuk,kvalitný material

myslel som že to bude väčší zvukový výkon