Auna Beachboy

USB vstup
Vstup pre microSD
Párty reproduktor

• Vyhoda produktu lahky a pekny prenosny reproduktor

nevyhoda je ze v prvy den ked mi prisiel reprak vsetko fungovalo. Dala som ho nabijat vyskusala vsetky funkcie a vsetko islo ako malo. Podvecer sa nam reprak vybil dala som ho nabijat a uz len chrapcal a nic nefungovalo. Nedal sa ani zapnut. Hned na dalsi den som zacala riesit reklamaciu vymrnou za novy reprak. Uz je to 6 dni od reklamacie aj som volala na infolinku a zatial je to v procese riesenia. Povedali mi ze za 10-14 dni by mi mal prist novy reprak tqk som zvedava ci pride novy a bude fungovat.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Všetko v absolútnom poriadku :-)

• Veľkosť

USB vstup
Vstup pre microSD
Párty reproduktor

Stredný prenosný reproduktor Auna Beachboy Silver

Prenosný repro systém, ktorý je ideálny pre použitie na cestách alebo v exteriéri vďaka batériovému napájanie, prenosnej rukoväti a dvom reproduktorom s plným rozsahom, zabudovaným priamo do krytu a zaručujúcim prehrávanie hudby na profesionálnej úrovni. Je vybavený FM rádio ladičkou s 30 prednastavenými stanicami a automatickým hľadaním stanice, USB a SD slotmi pre prehrávanie MP3 skladieb z USB kľúčov a SD pamäťových kariet, a zabudovaným Bluetooth rozhraním pre streamovanie hudby zo zariadení s podporou funkcie Bluetooth, vďaka čomu je pripravený splniť všetky očakávania používateľa. Smartfóny, laptopy či iné Bluetooh podporujúce zariadenie sú rýchlo spárované a všetky základné funkcie prehrávania - play/pause, preskočenie či opakovanie skladby, shuffle - môžu byť ovládané priamo cez systém. Ostatné ovládače zahŕňajú nastavenie hlasitosti a basov, spínač Mute a ekvalizér so štyrmi presetmi. Ďalšie externé audio zariadenia, akými sú sú CD prehrávače či MP3 prehrávače, môžu byť pripojené cez AUX vstup. Zabudovaná batéria garantuje dlhé operačné časy a nabíja sa pomocou USB kábla cez počítač alebo pomocou USB napájacieho adaptéru pre napájanie zo siete. Pre jednoduchú prepravu je zariadenie vybavené ergonomickou rukoväťou umiestnenou v hornej časti. Robustná schránka so základnou reflexnou časťou je pevná a odolná. 3.5 mm jack kábel and USB napájací kábel sú súčasťou balenia. Výkon: 11W RMS (2x3W + 5W), Rozmery: 138 x 400 x 160 mm. Hmotnosť: 1,2 kg. Čierno-strieborné farebné prevedenie.

Špecifikácia:

• Farba podľa výrobcu: Strieborná
  • Krajina pôvodu: Čína

• Vyhoda produktu lahky a pekny prenosny reproduktor

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Všetko v absolútnom poriadku :-)

• Veľkosť
    • Slabšia bazeris