Auna Linie 501 FS

Pasívne

kvalita

• , zakúpené v Electronic Star

Nakoľko som fanušikom hudby a v minulosti som realizoval aj diskotekove zabavy kde som vyuzival techniku značky Yamaha konkretne ma tento model velmi prekvapil naozaj kvalitnym spracovanim a skutočne vinikajúcim zvukom krásne hrajúce všetky zvukové pásma od vysokofrekvenčných až po nízkotonové. Reproduktory hraju naozaj nádherne v skutocnosti porovnateľné zo stlpami v hodnote aj 800€ yamaha, Magnat mam to doma tak to viem porovnať. Naozaj repro velmi dobre hraju. Za tu cenu su zadarmo. Vyhotovenie vobec nerezonuje kvalitna skriňa a tvrde basy. Pouzivane na zosilovači Sony STR 315D. TOP! Odporučam

• Pekný zvuk

Zatiaľ nič

Pasívne

Napojte sa na novú líniu reproduktorov od výrobcu auna, v ktorej sa zachoval príťažlivý detail, ale vylepšili sa zvukové vlastnosti optimalizáciou frekvenčnej výhybky či vystužením basreflexovej konštrukcie. auna Linie 501 FS je štýlový stojaci (vežovitý) reproduktor, ktorý v sebe zahŕňa jeden postranný 20cm (8") nížkový reproduktor, dva 10cm (4") stredové reproduktory a jeden 2,5cm (1") výškový reproduktor s hliníkovým poťahom. Reproduktor ponúka RMS výkon až 140W a predstavuje ideálne riešenie pre jeho zapojenie do HiFi systémov či domácich kín.

Frekvenčne stabilná 3-cestná technológia, basreflexová konštrukcia garantujúca sýte basy a dokonale zosúladené komponenty vytvárajú na detaily bohatý zvukový obraz, ktorý neskreslene podáva basy, výšky i stredy.

Optický zážitok tkvie v hliníkovom poťahu výškových reproduktor a v zlatej membráne stredového reproduktora. Pripojovací terminál disponuje pozlátenými kontaktmi na neskreslený prenos signálov. Biely podstavec tlmí vibrácie pri hlbokých tónoch.

Pre dokonalú súhru so zariadením miestnosti má reproduktor univerzálny, ale elegantný čierny povrch a úzku konštrukciu.

kvalita

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Na pohled velmi hezké
    • Levá bedna chrastí, chraptí. Při výměně na pravou stranu je závada stejná. Reklamováno 4.3.2022, dle pokynů zabaleno a připraveno i s požadovaným formulářem a nic.

Asi to nebude špičková kvalita. Levá bedna reklamována u BBG - Rajhrad. Číslo faktury / dokladu: 2022-5396537

• Pekný zvuk

Zatiaľ nič

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Jen 15 cm široké bedny
    • Zvuk

Za ty peníze nelze čekat víc. Přebasovaný zvuk bez středů. Pokud nemáte možnost korigovat basy a zvýraznit středy, nedoporučuji! Raději zakoupit repro k PC.

Produkt spľňa vykázané hodnoty

• Hrajú veľmi pekne
    • Aj dosť hlasno
    • Dobré basy

• pekný dizajn
    • slušný zvuk
    • kvalitné spracovanie

Produkt mi bol dodaný bez krytky basového reproduktora takže som tam volal ohľadom reklamácie. Pán ktorému som sa dovolal bol veľmi ochotný a nápomocný pri reklamácii .

• OK

OK

• , zakúpené v Electronic Star

• Repro bedne postačujú na priestor,ktorý chcem ozvučiť.

Bol by som rád,keby ste orientačne napísali,že aký silný zosilovač treba použiť na dané repro bedne,pretože nie každý zákazník to vie.Škoda,že si nemôže odskúšať repro bedne ,tak by vedel presne,ktoré mu sadnú k danému zosilovaču.Som spokojný,super.