Beng LB4707

Počet reprodebien
2+0

• , zakúpené v Electronic Star

Kúpil som ich ako zadné satelity do domáceho kina. Výhodou je, že sú úzke a reproduktory majú vo výške hlavy poslucháča, takže sa dajú postaviť hocikde na zem a veľmi nezavadzajú. Zvukovo na satelity postačujú, ale ako hlavné predné by som ich nedoporučil kvôli nižšej citlivosti a nevyváženému zvuku. Zvukovo sa pomerne jednoducho dajú výrazne vylepšiť správnym zatlmením a doplnením o vhodnú výhybku. Prevedenie samozrejme odpovedá cene.

• lacný, pekný dizajn
    • poškodený korpus reproduktora, jeho obal však nie
    • kvalita zvuku, avšak úmerná cene

pre nenáročného poslucháča, ktorého jediným kritériom je údaj o výkone, pre mňa risk v podobe kúpy nevyšiel

• Za tu cenu velmi dobre.Pekne hraju. Oplati sa
    • Trosku zle spracovanie spodnej casti ale nie je to vada

Spokojny

Počet reprodebien
2+0

Úzke vežové 4-pásmové reproduktory s bočným subwooferom a bass reflexom.

Vďaka dreveným skriniam a citlivým zvukovým vlastnostiam umožňujú úplný zvukový zážitok.

Silná dvojica reproduktorov LB 4707 sa teší obľube u milovníkov hudby a konkurenciu ohuruje podivuhodnou cenou.

Vďaka solídnej drevenej stavbe a 4-cestnej technológii poskytujú vysoké reproduktory prvotriedny, živý zvuk – aj pri hudbe a filme.

Okrem vyvážených zvukových vlastností okúzlia mohutne silní repro-bratia čisto čiernym obalom a extrémne úzkym dizajnom, vďaka ktorému sa Beng LB 4707 harmonicky hodí ku každému štýlu zariadenia.

Jednoducho: excelentné reproduktory s vynikajúcim pomerom cena/výkon.

• lacný, pekný dizajn
    • poškodený korpus reproduktora, jeho obal však nie
    • kvalita zvuku, avšak úmerná cene

• Za tu cenu velmi dobre.Pekne hraju. Oplati sa
    • Trosku zle spracovanie spodnej casti ale nie je to vada

Spokojny

• , zakúpené v Electronic Star

• reproduktory maju krasny dizajn a vynikajuci hlas v basoch ale aj vo vyskach,potrebuju silnejsi zosilovac ja mam technics 2x800w a je dostacujuci

super cena a zvuk

• , zakúpené v Electronic Star

• Výhodná cena pre nanáročné použitie.
    • Nekvalitné spracovanie povrchu - u jedného kusu poškodený povrch podstavca a v dlžke asi 10 cm sa odlepuje povrcová fólia.
    • Rovnako opracovanie hrán je nekvalitné, miestami povrchová folia nalepená na čelnú stenu znateľne presahuje bočnú stenu.
    • Povedal by som, že spracovanie zodpovedá cene.

Vhodné pre nanáročných zákazníkov u ktorých rozhoduje cena a sú ochotní tolerovať manej kvalitné povrchové spracovanie.
    Zvukovo skôr podpriemerné. Moja skúsenosť pri skúške s pripojením na zariadenie PIONNER SX -20 -K.

• Dobra cena a slusny vykon,doporucujem jak k vezy,mam philips FW898W,tak aj k domacemu kinu.
    • Basaky stihaju,ale chce to lepsie vytlmenie a aj spodne hroty,pokial nie su bedne na koberci.

Do tych 90 eur lepsie v pomere cena-vykon asi nekupite.

• Chýba frekvenčna vyhybka, nekvalitná povrchová uprava

Stredové reproduktory sú 4 ohmové zapojene do série, čiže reprosústava je trojpásmová. Všetky reproduktory sú noname. Frekvenčná vyhýbka je tvorená dvoma kondenzátormi! Obetoval som 3 ročnú záruku a osadil som do vnútra poctivú 3- pásmovú vyhýbku, vymenil kabeláž a vytlmil priestor stredotónových a vysokotónového reproduktoru. Za ponúkanú cenu sa oplatia, vykon je dostačujúci a po drobnom zásahu a investícii cca 45 eur je zvuk neporovnateľne lepší.

• , zakúpené v Electronic Star

škoda že keď mi tieto bedne prišli boli poškodené. hodnotil by som ich vyššie. ináč to splnilo moje očakávanie. Za viacej peňazí by bolo samozrejme viacej muziky, ale v tomto prípade to je za tie peniaze celkom prijateľné.

• Cena / kvalita
    • mierne "rozhasená" chrakteristika citlivosti pri 500Hz.

Do domácnosti ideálne. Pre náročných poslucháčov radšej niečo iné.