Creative Inspire A50

Počet reprodebien
2+0

• , zakúpené v Extreme Computers

Zalezi od asi od toho, co ocakavate. K pocitacu je naozaj velmi dobry za tu cenu.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Mne vyhovujuca velkost
    • Ma aj tlacidlo na vypinanie

Splnili moje ocakavania, som spokojna

• , zakúpené v Alza.sk

• nízká cena
    • plast

Koupil jsem jako absolutně krizové řešení v kritické situaci kdy jsem potřeboval zvuk bez napájení ze sítě :D .. a tento účel byl splněn :D

Počet reprodebien
2+0