Creative MUVO mini

• , zakúpené v L222

• zvuk sa snaží byť vyrovnaný
    • milý dizajn
    • dobrá výdrž baterky
    • je to stereo a aj to počuť - hlavne zblízka (na čo je tento produkt aj určený)
    • nečakajte zázraky

v pohode

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Veľmi kvalitný zvuk
    • Výdrž batérie je podľa mňa o niečo dlhšia ako sa píše v parametroch
    • Jednoduchá ovládateľnosť
    • Ideálna veľkosť
    • Nenápadná farba (čierna)
    • V balení nie je kábel na spojenie so zariadením, z ktorého je zvuk púšťaný (je to však napísané aj v popise)

Zatiaľ som nespozoroval žiadne problémy s produktom. Všetko funguje tak ako má: skvelý zvuk, výborná výdrž batérie, bezproblémové nabíjanie. Vybral som si čiernu farbu, pretože som chcel aby reproduktor bol čo najviac nenápadný. Je síce trošku do siva, ale očakávanie nenápadnosti splnil. Treba si dať pozor na to, že reproduktor očarí vašich známych a nebudete si môcť počúvať to čo chcete vy :D

Bežná výdrž batérie
Vstavaný mikrofón
Vodoodolné
Mini
Prenosné

Reproduktor Creative MuVo mini modrý:h3 {margin-bottom:0.3em; margin-top:1em; font-size: 18px; }Reproduktor Creative MuVo mini bude vaším univerzálnym cestovným spoločníkom. Spĺňa štandard IP66 , Takže mu nevadí ani striekajúca voda a hodí sa napríklad na bazénovú párty. Navyše je dokonale kompaktný pre jednoduché prenášanie. Pritom všetkom ale reprodukuje stereofónny zvuk s hlbokými basmi, takže pokrýva celé hudobné spektrum. Integrovaná batéria vystačí reproduktora až na 10 hodín prehrávania. Keď sa vybije, stačí systém dobiť prostredníctvom portu microUSB.Univerzálna konektivitaReproduktor je vybavený technológiou NFC , Takže sa ho pre naviazanie bezdrôtového spojenia stačí jednoducho dotknúť. Pre zariadenia, ktoré nepodporujú NFC je pripravený systém klasického párovania prostredníctvom Bluetooth. Ďalším variantom na pripojenie analógových zdrojov je 3,5 mm vstup.Konferenčné hovoryReproduktor Creative MuVo mini je vybavený zabudovaným mikrofónom , Ktorý sa hodí pre volanie hands-free a pre konferenčné hovory. Pre prepínanie medzi zoznamom stôp a telefónnymi hovormi je reproduktor vybavený praktickým tlačidlom. Pre perfektné vykreslenie akéhokoľvek zvukového obsahu sú v

• , zakúpené v L222

• zvuk sa snaží byť vyrovnaný
    • milý dizajn
    • dobrá výdrž baterky
    • nečakajte zázraky

v pohode

• CHCEŠ VYHRAŤ TENTO PRODUKT? ZÍSKAJ HO ZADARMO! ZAPOJ SA DO NAŠEJ SÚŤAŽE! Pomaly sa blížia Vianoce a keďže je zima, aj ke...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• kompaktné rozmery na bike, k moru alebo do ruksaku
    • zvýšená odolnosť IP66 /nie na potápanie ako je aj uvádzané, ale "bežná voda-dážď a pod" mu nevadí/
    • výdrž batérie
    • rýchle spárovanie s telefónom
    • jednoduché ovládanie
    • kvalitný veľmi hlasný zvuk /veľmi milo ma to prekvapilo/
    • NFC
    • Bluetooth má veľký dosah
    • jednoduchý dizajn
    • možnosť používať aj ako handsfree
    • Nízka hmotnosť
    • len tak na okraj- čierna farba je vlastne tmavosivá

Nikdy som takýmto malým veciam neveril a už vôbec som nedúfal, že by to tak dobre mohlo hrať /cez BT,NFC/ a keď to doma pustil brat, rozmýšľal som, odkiaľ tá hlasná hudba znie.
    Až potom som si všimol malú nenápadnú krabičku. Tak som si to hneď kúpil aj ja. S ohľadom na rozmery a cenovú reláciu to má veľmi pekný a hlasný čistý zvuk, na plnej hlasitosti ho máte v miestnosti problém prekričať. Bluetooth funguje v pohode aj cez 2-3 steny v dome, na otvorenom priestranstve aj viac ako 10 m.
    Doma človek nemusí prenášať rádio a zapájať káble, zoberiete si tento repro na dvor/do kuchyne/ku robote a máte o zábavu postarané. Skutočne si môžete brať hudbu všade zo sebou!
    To že v balení nie je klasická nabíjačka nepovažujem za mínus. Obsahuje USB kábel. Dá sa nabiť aj nabíjačkou z telefónu.
    Tento produkt môžem len odporúčať!

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Veľmi kvalitný zvuk
    • Výdrž batérie je podľa mňa o niečo dlhšia ako sa píše v parametroch
    • Jednoduchá ovládateľnosť
    • Ideálna veľkosť
    • Nenápadná farba (čierna)

• Skvelý dizajn
    • Vodeodolnosť
    • Výdrž batérie
    • Hlasitosť reproduktora
    • Vyvážený zvuk
    • Ohromujúce bassy
    • Čistý zvuk (žiadne šušťanie,chrčanie...)
    • Kvalia spracovania
    • NFC
    • Bluetooth na veľký dosah
    • Prachuvzdornosť
    • Stereo
    • Kompaktnosť
    • Gumové nožičky
    • Dosť sa zachytávajú odtlačky prstov
    • Dosť ľahko sa obiju rohy pri prenášaní
    • Pri najvyššej hlasitosti niekedy tie bassy nestíha a chrčia reproduktory

Všetko je vporiadku až na to že sa razdva obije a potom už vyzerá ako keby mal 5 rokov
    Som na 99% spokojný a odporúčam.
    Ozvučí to fakt veľkú miestnost.
    Ozvučilo mi to celú triedu v škole.

• Creative Muvo Mini je dobrý spoločník na cesty a večerné letné zábavky, pri večernej grilovačke bude stáť pevne na stole...

Zobraziť celú recenziu na pcnews.sk

• Bezdrôtový reproduktor Creative Muvo mini môže byť dobrým spoločníkom na cesty vďaka vodeodolnosti (IP66), pričom je aj ...

Zobraziť celú recenziu na digitalportal.sk

• Vodeodolnosť (IP66)
    • Dizajn reproduktora
    • Reprodukcia zvuku
    • Farebné varianty
    • Podpora NFC
    • Zvukové upozornenia
    • Chýba prepojovací audio kábel

Prenosný reproduktor Creative Muvo mini je zaujímavý produkt najmä vďaka zvýšenej odolnosti voči vode. Ide o jednoduchý a dizajnovo zaujímavý produkt, ktorý síce nie je najmenší, no stále má kompaktné rozmery a ponúka stereo zvuk. V cenovej hladine okolo 60 eur je konkurencia veľká, každý produkt však ponúka niečo iné. Podpora NFC a vodeodolnosť tak môže rozhodnúť v prospech Muvo mini.

• Vysoka hlasitost
    • Vynikajuce basy
    • Velky dosah bluetooth
    • Vodeodolnost
    • Velkost
    • Na ciernej farbe sa zachytavaju odtlacky prstov

Za tie peniaze sa neda kupit nic lepsie, hra naozaj uplne super

• Hrá naozaj veľmi hlasno
    • Hrá veľmi čisto
    • Modrá farba je strašne pekná
    • Rýchle pripojenie s NFC
    • Reproduktor hrá hlasnejšie cez Bluetooth ako cez 3,5mm jack
    • Super basy
    • Super dosah (reproduktor som nechal hore a šiel som až do kuchyne. Bluetooth fungoval dobre aj cez niekolko stien)
    • Na modrej farbe sa rýchlo uchytá
    • Trochu ťažšie sa otvára krytka kde sú konektory na 3,5mm jack a nabíjanie ale to zrejme kvôli vodotesnosti

Pre toho kto má rád hudbu a bere si ju všade so sebou je tento reproduktor jasná volba. Myslím si že je porovnatelný s Beats Pill ktorý viac ako 3krát drahší. Nemám mu čo vytknúť , má vela farebných prevedení a hrá naozaj dobre. Pod vodou som zatiaľ neskúšal a to radšej ani nebudem aj keď verím , že vydrží :)