Denon SC-M41

TOP 21 v kategórii Reprosústavy a reproduktory

Denon SC-M41

2-pásmový reproduktorový systém pro Denon D-M41 nebo D-M41DAB Tyto reproduktory byly navrženy specialisty z Evropy. Aby byla dosažena nejvyšší kvalita zvuku, Denon zkombinoval...
120 €

Do 3 dní • Viac variantovZdarma98 % • 1 502 recenziíĎalšie informácie

Konštrukcia
regálove

• , zakúpené v BIS audio

• Kupoval som ich k mikrosystému Denon RCD-M41,kt.mám v kuchyni ako doplnkovú audiozostavu, reproduktory splnili moje očakávania,sú frekvenčne vyvážené,nezaberú veľa priestoru,cena 120 Eur je veľmi výhodná pre zákazníka,aj výzorovo sú krásne.

• plny zvuk
    • pekne drevo
  • , zakúpené v BIS audio

Reproduktory som pripojil k receiveru Denon na domáce kino ako efektové a som po zvukovej stránke s nimi úplne spokojný

Konštrukcia
regálove

2-pásmový reproduktorový systém pro Denon D-M41 nebo D-M41DAB

Tyto reproduktory byly navrženy specialisty z Evropy. Aby byla dosažena nejvyšší kvalita zvuku, Denon zkombinoval vysoce kvalitní 12 cent...

Na sklade • 1 variant4,46 €92 % • 187 101 recenziíĎalšie informácie

• plny zvuk
    • pekne drevo
  • , zakúpené v BIS audio

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant4,46 €92 % • 187 101 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Techhouse

• pasujú k (resp navrhnuté špeciálne pre) Denon M41-DAB
    • hrajú nad očakávanie dobre (na tú veľkosť a cenu)
    • balenie obsahuje aj káble k repro a penové zátky do bass-reflex otvorov
    • vzhľad - jednoduché, čisté tvary
    • trochu mi vadí, že rohy skriniek sú až príliš ostré, ale to už len zadrapujem

Keďže nedávno som si doprial malý ale dobrý receiver Denon M41-DAB, aby som si po rokoch znova mohol vychutnávať nekomprimovanú hudbu a vkladanie CD do na to určeného prístroja, hľadal som k nemu nejaké vhodné ozvučenie. Po niekoľkodennom prehľadávaní webu, pozeraní recenzií a špekulovaní som objednal tieto reproduktory. Aj keď nie som nejaký fanatický audiofil, nejaký ten prah tolerancie na kvalitu mám a vzhľadom na cenu a veľkosť som očakával menej, hlavne v basovej časti spektra. Reproduktory ma ale v tomto smere prekvapili, poskytujú dobrú odozvu a skôr ich skúšam "dusiť" zátkami do bass-reflexových otvorov (aj vzhľadom na polohu blízko pri stene). Mám ich len pár dní, tak ešte nie sú "rozohraté" a skúšam rôzne nastavenia a kombinácie polohy, štupľov a ekvalizéra (pridal som si treble), som zvedavý na to, ako sa ich zvuk bude vyvíjať neskôr. Celkový dojem ale fajn, palec hore.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Malý rozměr, ve své kategorii čistota a kvalita zvuku odpovídající výrobkům firmy Denon.

Naprostá spokojenost.