Edifier S1000MKII

TOP 29 v kategórii Reprosústavy a reproduktory

Produkty vyberáme automaticky podľa recenzií používateľov, záujmu o produkt a predaja.

Edifier S1000MKII

246,11 €
Doprava 3,9 €,Na sklade
Garantovaný nákup z Extreme Computers
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (21)

Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 3 476 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €97 % • 3 407 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 693 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variant13 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €93 % • 46 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €87 % • 9 859 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode3,7 €100 % • 1 950 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variant4 €89 % • 490 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,3 €100 % • 882 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma85 % • 1 740 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant80 % • 3 097 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantZdarma96 % • 31 404 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • Viac variant2,6 €94 % • 82 036 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • Viac variant2,98 €96 % • 2 298 recenziíĎalšie informácie

Bezdrôtový systém prenosu

Recenzie

• Kompletná konektivita
    • V rámci cenovej kategórie kvalitný zvuk
    • Podporuje aj komplexnejšiu aplikáciu WiiM Home, s pripojením k vicerým zdrojom streamovania.
    • Všetko v jednom, bez "zbytočných krabičiek", základné káble sú v balení.
    • Aktívne repro s prípojkami musí byť umiestnené len vpravo.
    • Aplikácia Edifier umožňuje len základné ovládanie.
    • Vhodné sú na stabilné umiestnenie, vysoká váha a rozmery sťažujú premiestňovanie

Overil som si v praxi, že nadšené pochvaľné testy a hodnotenia neklamali. Pre bežného užívateľa poskytujú kvalitu reprodukcie vysoko prevyšujúcu cenu.

• čistota zvuku
    • detaily
    • basy sú dostatočné pre väčšiun ľudí, nie je potrebný subwoofer, každý basový úder je cítiť
    • za túto cenu nič

Tovar som musel vrátiť, lebo na pracovný stôl sú už priveľké. Ale keby som zháňal niečo do obývačky, určite si ich nechám. V porovnaní s aktívami Triangle Elara strácajú na stredoch, najmä mužský hlas je trochu utlačený. Ale to sú len drobnosti. V tejto cenovej kategórii irelevantné. Už vyšla nová verzia S1000W s wifi, ak ju nepotrebujete, odporúčam S1000MKII.

• , zakúpené v rd-rightdeal

• Skvelý zvuk, ktorý som za tie peniaze neočakával
    • Veľmi slušné materiálové a dizajnové spracovanie
    • Ovládanie basov a výšok by som privítal aj na diaľkovom ovládači.

Parametre produktu

Citlivosť
90 dB
Bezdrôtový systém prenosu

Popis produktu

aktívne reproduktory • 2.0 • celkový príkon 120 W • 2× 5,5" basový reproduktor • 2× 1" výškový reproduktor • optický vstup • koaxiálny vstup • 2× Line-In • Bluetooth V5.0 • podpora Tidal Connect • podpora Spotify Connect, Apple Airplay 2 a Amazon Alexa • Edifier Home • diaľkové ovládanie • hmotnosť 16,77 kg

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

5zákazníkov odporúča produkt
0zákazníkov neodporúča produkt
5 ×

• Kompletná konektivita
    • V rámci cenovej kategórie kvalitný zvuk
    • Všetko v jednom, bez "zbytočných krabičiek", základné káble sú v balení.
    • Aktívne repro s prípojkami musí byť umiestnené len vpravo.
    • Aplikácia Edifier umožňuje len základné ovládanie.

• čistota zvuku
    • detaily
    • za túto cenu nič

• , zakúpené v rd-rightdeal

• Skvelý zvuk, ktorý som za tie peniaze neočakával
    • Veľmi slušné materiálové a dizajnové spracovanie
    • Ovládanie basov a výšok by som privítal aj na diaľkovom ovládači.
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v K24.sk

• Asi bezkonkurencne reproduktory v cene do 350€
    • Ovladac by mohol obsahovat ovladanie basov a vysok, tie su len na zadnej strane aktivneho reproduktora

Super vybalancovany a cisty zvuk s primeranou silou bassov; rychla a lahka instalacia a pripojenie.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Slušný zvuk za túto cenu