Fenda F&D F380X

Doprava 4 €,Na sklade
Doporučená ponuka BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variant4 €95 % • 497 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 843 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Výkon RMS
54 W

• , zakúpené v Alza.sk

• Pravdupovediac, nečakal som, že to narobí celkom solídny rachot, v dobrom slova zmysle.
    • Zvyk čistý, basy úžasné.
    • Zatiaľ som žiadne nenašiel.
  • , zakúpené v Alza.sk

• Výborné reproduktory k PC.
    • Za túto cenu asi lepšie repro nezoženiete.
    • V bluetooth móde nehrali tak pekne ako cez kábel k PC, ale v PC mám sound blaster zvukovku čo je vyššia kvlaita ako bežné zvuovky tak sa to nedá úplne porovnať.
    • Škoda že nemajú ovládanie hlasitosti, basov a výškok na malých reproduktoroch alebo na ovládači s káblom a poprípade s výstupom na slúchadlá, takže sa musíte zohýnať pod stôl ak máte subwoofer tam, ale za túto cenu to nemajú asi žiadne. Inak hrajú skvele.

Basy pre mňa super čistota zvuku priemer. (Ja som dosť náročny). Za túto cenu však asi lepšie nezoženiete, takže celkovo som spokojný a myslím si, že to bola dobrá kúpa. Syn a aj jeho kamarát boli prekvapený ako hrajú za tú cenu. Jeho kamarát má iné drahšie len 2.0 a nehrajú tak ako tieto.

Výkon RMS
54 W

PC zostava reproduktorov • 2.1 kanálový zvuk • celkový výkon 54 W • 2× 3" satelit, 1× 5.25" subwoofer • Bluetooth a NFC • USB konektor • prehrávanie z SD karty • integrovaný prehrávač a FM rádio • pamäť na 100 staníc • LED displej • podsvietenie subwoofera • 1× kábel RCA-3,5 mm Jack • 1× kábel RCA–RCA • IR diaľkové ovládanie • rozmery: 115 × 176 × 104 mm (satelit), 195 × 296 × 260 mm (subwoofer)

• , zakúpené v Alza.sk

• Zvyk čistý, basy úžasné.
    • Zatiaľ som žiadne nenašiel.
  • , zakúpené v Alza.sk

• Výborné reproduktory k PC.
    • Za túto cenu asi lepšie repro nezoženiete.

• Prijateľná cena, jednoduchosť zapojenia, veľkosť, bluetooth, NFC, FM radio
    • Rádio a AUX pripojenie poskytuje veľmi dobrý zvuk. No pripojenie cez BT, NFC a prehrávanie z USB je značne rušené pomerne silným šumom. Často medzi skladbami, keď ich hlasitosť klesne je na minime, počuť dosť hlasné a nepríjemné pukanie! Niekedy dve-tri, inokedy aj desať, podľa dĺžky ticha medzi skladbami alebo prepínaním medzi skladbami. Vidím to na reklamáciu v NAY.

Výrobok s priaznivou cenou a bohatosťou funkcií/konektivity odporúčam. Zvuk je naozaj perfektný. Len som zrejme natrafil na výrobok, ktorý má vadu a tá mi kazí inak dobrý dojem.

• +veľmi pekný zvuk, akurátne výšky a výrazné basy
    • +univerzálnosť použitia - rádio, bluetoth, usb.. už je to takmer ako veža v podstate
    • +diaľkový ovládač
    • -nič

Veľmi dobré reproduktory s výborným zvukom, a širokou využiteľnosťou.. a dizajnovo vyzerajú tiež skvelo.. odporúčam určite