Genius SW-G2.1 3000

Produkt roku 2014 - Finalista

Počet reprodebien
2+1
Aktívne

• , zakúpené v Korekta s.r.o.

Som spokojný.....čo som čakal to aj je, na PC optimálne, hrá to ozaj dobre :-)

• , zakúpené v Elektromax Trnava

• Za tieto peniaze výborný. Brutálne basy, trošku menšie výšky. ale na bežné pripojenie k PC skvelý.

• Super zvuk basy vyzor no proste spokojnost lepsie repraky k pc si neviem predstavit

Počet reprodebien
2+1
Aktívne

Ocenenie

Produkt roku 2014 - Finalista

Kvalitné herné reproduktory Genius SW-G2.1 3000 v elegantnom čiernom prevedení. Balenie obsahuje sústavu dvoch satelitov a výkonný subwoofer. Vďaka samostatnému zosilňovaču sa minimalizuje skreslenie zvuku a zlepšuje chladenie. Reproduktory Genius SW-G2.1 3000 sú ideálne pre použitie pre bežné počúvanie hudby na Vašom počítači alebo notebooku. Na zosilňovači nájdete dva audio vstupy, jeden pre PC a druhý pre akékoľvek iné zariadenie, napríklad rádio, MP3 prehrávač alebo čokoľvek ďalšie.

4zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Korekta s.r.o.

Som spokojný.....čo som čakal to aj je, na PC optimálne, hrá to ozaj dobre :-)

• , zakúpené v Elektromax Trnava

• Super bassy
    • Čistý zvuk
    • Pekný dizajn
    • Všetko dobre
    • Dnes mi prišli tieto reproduktory ale nejak som našiel chybičku nejaký šum ide z reproduktorov a teraz neviem že či to ma tak šumieť jak sú zapnuté alebo je to normálne, poraďte neviem či mam to dať zreklamovať :/
  • , zakúpené v INGRAM

• Super bassy
    • Čistý zvuk
    • Pekný dizajn
    • Dobré na počúvanie hudby alebo pozeranie filmov

Super!

syn je spokojný, pekne hrajú basy

• Cena, výkon, kvalita, basy.
    • žiadne :)

Mam ich už rok a nesklamali hudba pekne hra najmä dosť bassujú. Odporúčam ;)

• nádherný zvuk ,dizajn super , a BASSSSYY neskutočné až hrozí zástava srdca v tesnej blízkosti ,super
    • treba sem tam utriet prach ale mám farebný chvost tak to je v pohode

odporučam , potenciometer ked dám na pol maxima som v raji ,susedia su k.o.