Jamo S 628 HCS

• Suoer kvalita, veľmi čisté výšky aj basy

• Cisty a vyrovnany zvuk
    • Cena / kvalita
    • Dizajn

Reproduktory naplnili moje ocakavania nadmieru. Uplna spokojnost. Vobec mi nechyba subwoofer, basy su vynikajuce.

• zvuk, cena, krasny vzhlad
    • zatial nic

Uplna SUPA!!!
    Ked repra dorazili bol som trosku v neistote ked som zbadal realnu velkost, ale ked som to zapol spolu s Onkyo tx-nr 656 tak som skoro odpadol. Hned som to vypeckoval a bolo to rovnke ako ked mate v aute subwofer. Vsetko skakalo, susedia plakali a ja som bol stastny.
    Jednoznacne odporucam ale najepsie do rod. domu :-)

Konštrukcia
stredové
Počet reprodebien
5+0
Aktívne
Citlivosť
90 dB

Set reproduktorov pre domáce kino.

Predné reproduktory JAMO S628: 3 pásmový - Bass Reflex

• Impedancia: 6 Ohm
  • Frekvenčný rozsah: 37-20,000 (Hz, +/-3dB)
  • Citlivosť: 90 (dB, 2.8V/1m)
  • Výkon: 150/240

Zadné reproduktory JAMO S622 2 pásmový - Bass Reflex

• Impedancia: 6 Ohm
  • Frekvenčný rozsah: 75-20,000 (Hz, +/-3dB)
  • Citlivosť: 87 (dB, 2.8V/1m)
  • Výkon: 80/130

Centrálny reproduktor 2 pásmový - Bass Reflex

• Impedancia: 6 Ohm
  • Frekvenčný rozsah: 75-20,000 (Hz, +/-3dB)
  • Citlivosť: 87 (dB, 2.8V/1m)
  • Výkon: 80/130

• Dizajn

• zvuk, cena, krasny vzhlad
    • zatial nic

Uplna SUPA!!!
    Jednoznacne odporucam ale najepsie do rod. domu :-)

• , zakúpené v InterStore.sk

• super zvuk!!