Recenzie JBL Charge 3

(46 z 55 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Overené recenzie JBL Charge 3

Overený zákazník TPD.sk

lee kramek

Pridané: 4. januára 2018

Zakúpený v TPD.sk

• super zvuk a mega bateria
  • velmi atraktivny a prakticky produkt, kt. vam okamzite znarodni vas potomok a uz si ho budete moct len poziciavat :-)

za tie peniaze to urcite stalo. este neviem posudit zivotnost produktu a baterie

Ján

Pridané: 30. decembra 2017

(Upravené 30. decembra 2017)

• Masívna konštrukcia (okrem nekrytých a teda neprimerane chránených koncov).
  • Dlhá výdrž batérie (pri bežnom používaní niekoľko dní)
  • Úplne postačujúce basy pre počúvanie hudby aj vo väčšej v miestnosti (u mňa konkrétne 50m2), samozrejme pri štandardnej hlasitosti.
  • Postačujúce aj do exteriéru na terasu (pri normálnom počúvaní hudby bez rušenia susedov)
  • Masívne pletivo tela reproduktoru zrejme príliš tlmí výšky, ja osobne by som privítal silnejšie výšky a to hoci aj za cenu vodovzdornosti. Podľa mňa by úplne stačila vodeodolnosť IPX4, neviem, prečo by som mal reproduktor hádzať do bazéna...
  • Privítal by som nejaké mriežky na dvoch koncoch (hoci aj odnímateľnú), ktoré by chránili bočné membrány voči mechanickým vplyvom a podobným poškodeniam...
  • Pre tinédžerov na chatu na púšťanie hudby na maximálnej hlasitosti odporúčam väčšie typy (minimálne ten Xtreme, alebo Boombox)

Pridané: 27. decembra 2017

• Slušný zvuk.

Eduard V

Pridané: 23. decembra 2017

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Prekvapivý zvuk na tuto velkost. Dlha vydrž batérie.

Overený zákazník InterStore.sk

• odolnosť voči vode

Jaro

Pridané: 16. októbra 2017

• super zvuk
  • rychle sparovanie cez bluetooth
  • dlha vydrz baterie

price-MAG.net

Pridané: 16. septembra 2017

Bol to darček a radosť bola nad moje očakávanie :)

Martin

Pridané: 5. septembra 2017

• Vynikajuci vykon
  • Super dlha vydrz
  • Pekny dizajn, Kvalitne prevedenie

radosch

Pridané: 25. augusta 2017

Zakúpený v MUZIKER.sk

Hraje super no este lepsie by bolo mat dva ,ale to uz je hracka inej ceny...:)

Overený zákazník L-E.SK

...

Mišo

Pridané: 17. júla 2017

Zakúpený v MUZIKER.sk

Potreboval som poriadne ozvučenie pre audio efekty v rámci nášho združenia a školských táborov a výletov pre deti. Najprv sme zvažovali JBL 3 clip, pretože je oproti konkurencii skvelý. Ale charge 3 je ešte o poznanie výbušnejšie divokejšie a prenikavejšie. Skvelé basy, žiadny šum, dlhá výdrž batérie. Dobre chytá párovacie zariadenia. Má podstavec pre lepšiu stabilitu a dizajn je fakt prekrásny. Po roku dopíšem ako to je s výdržou batérie, či sa nezníži na desatinu ako pri jbl 3.

Martin

Pridané: 17. júla 2017

Zakúpený v iStores

• Dlhá výdrž batérie, kvalitný zvuk.

Pridané: 14. júla 2017

Zakúpený v MUZIKER.sk

Výborný reprák. Má skvelú hlasitosť a dostatočne vyvážený zvuk. Ako stvorený pre párty pri grile a rôznych aktivitách :)

MartinNR

Pridané: 29. júna 2017

Dobry zvuk, na tak male zariadenie.

Overený zákazník mobilonline.sk

Rado

Pridané: 3. júna 2017

Zakúpený v mobilonline.sk

• dobrá hlasitosť bez skreslenia
  • dobré basy a celé spodné pásmo
  • vodotesnosť
  • možnosť nabíjať mobil
  • výborný na hranie vonku
  • menej čisté podanie výšok. Čiastočne je to korigovateľné ekvalizérom v mobile (soundalive od Samsungu napríklad). Podanie hudby je ale také akurát keď sa chcete zabaviť s partiou.
  • syn vylomil koncovku dodaného usb kábla keď si nabíjal mobil. Asi mu dal zabrať, ale aj tak to mohol kábel zvládnuť lepšie. Kábel to bo milý, lebo bol plochý a ohybný.

Jednoznačne dobrá kúpa. Na stretnutí partie vytvorí výbornú kulisu. Hlasitosti má na to dosť a zvuk ktorý vydáva je taký akurát na pop hity a hip hop skladby napríkald. Je vhodný aj na pokojné počúvanie hudby, aj keď sú repráky, ktoré na to poslúžia trochu lepšie a hrajú trochu čistejšie. Tento reprák ich ale asi prekoná ráznosťou.

Techhouse

pokročilý

Techhouse

Pridané: 11. mája 2017

Techhouse porovnanie JBL Charge 3 vs. fake Charge 3 - YouTube

V našom štúdiu prinášame video porovnanie originálneho Bluetooth reproduktor JBL Charge 3 s napodobneninou s označením Charge 3. V závere video vyskúšame vodeodolnosť a pre jeden reproduktor to nedopadne moc dobre... JBL CHARGE 3: http://www.techhouse.sk...

Overený zákazník mzone.sk

Pridané: 26. apríla 2017

Zakúpený v mzone.sk

kvalitný zvuk a kompatibilita

Overený zákazník Andrea Shop

Michal

Pridané: 18. apríla 2017

Zakúpený v Andrea Shop

Vzhľadom k veľkosti dobrý výkon aj príjemný zvuk.

Overený zákazník vzdy(.sk)

chemicall

Pridané: 10. februára 2017

Zakúpený v vzdy(.sk)

• super repracik,,krasny zvuk, kazdy si to zamiluje

odporucam

Pridané: 24. decembra 2016

• tento reprak je topka :)

Pridané: 5. novembra 2016

• na to aka je to mala vecicka, to hra prekvapivo dobre, ma to celkom dobre basy
  • samozrejme, nehra to ako ked si kupite normalne kvalitne repraky, ale stale fajn
  • je to vlastne dost drahe

trochu drahy kus na to, ze je to len maly reprak, cenu navyse isto aj znacka + vodeodolnost + funkcionalita charge (c os uvlastne veci, ktore su mne na nic). Ale kupoval som to kvoli vykonu a zvuku a dostal som, co som chcel, takze som spokojny.

Tomáš

Pridané: 2. novembra 2016

• Pekne basy
  • Celkom pekne hraje aj pri nižších hlasitostiach
  • Vodotesnosť
  • Len to že pri vyšších hlasitostiach (skoro pri maximu) už je počuť skreslenie ale je to pochopiteľné na veľkosť membrány.

Inak nemám čo dodať, hraje celkom slušne na to aké ma parametre :) . Ale zas je to každého osobná vec či sa rozhodne pre tento reproduktor alebo niečo iné.

digitalportal.sk

Pridané: 21. októbra 2016

Recenzia: JBL Charge 3 - DigitalPortal.sk

Pre mnohých používateľov najmä v letných dňoch príde vhod prenosný reproduktor, ktorý ponúkne odolnosť voči vode. Zábava sa tak môže začať aj pri vode, alebo na záhradnej párty. Zvládne tieto činnosti kompaktný JBL Charge 3?

Celá recenzia na digitalportal.sk

Pridané: 14. septembra 2016

Zakúpený v iStores

Dobry zvuk dlha vydrz baterie

Jano

Pridané: 3. júla 2016

• dizajn, kvalita, výdrž

Perfektný reproduktor, má za sebou už niekoľko akcií v prírode a zatiaľ max. spokojnosť. Vynikajúci zvuk, konštrukcia a aj využitie.

Overený zákazník vzdy(.sk)

archeus

Pridané: 14. júna 2016

Zakúpený v vzdy(.sk)

• hrá výborne na svoje rozmery
  • je trocha väčší(aj výkonnejší) ako charge2+ ale stále dobre spratný a prenosný
  • je vodeodolný
  • hlboké basy, na bežné počúvanie mi to stačí, ozvučí strednú miestnosť bez problémov, výborný na grilovačku, záhradu, bez toho aby som sa bál že sa vybije a že budem musieť ťahať kábel
  • dlhá výdrž batérie - v pondelok mi došiel, dobil som ho, prešiel týždeň a stále hrá (pri dennom počúvaní 2-3 hodiny na 50-90% hlasitosť)
  • je možné ho použiť ako powerbank
  • funkcia social - dajú sa pripojiť napr 3 telefóny(keď sa mi nepáči hudba čo hrá tak ju prepnem bez dalšieho spárovania )
  • rýchle spárovanie s telefonom cez bluetooth (do 10 sekúnd)
  • sem tam sa preruší hudba na ani nie sekundu, neviem či chyba telefónu alebo repro
  • ak používam bluetooth len na charge 3 je to hneď bez problémov spárované, ak používam viacero zariadení párovanie je dlhšie(napr autorádio) ale tiež to môže byť chyba telefónu
  • pri vyšších hlasitostiach sa začnú strácať basy (pri veľkosti membrán je to pochopiteľné)
  • vyššia cena (ale kúpu neľutujem)

produkt splnil očakávania, som spokojný s kvalitou hudby aj spracovania, potreboval som niečo malé čo kvalitne a celkom hlasno hrá. je síce drahší ale stojí za to. uvažoval som ešte o JBL xtreme, ale ten už podla mňa prestáva splňať pre mňa podmienku ľahko prenosného zariadenia, a toľko peňazí by som za prenosný BT reproduktor už asi nedal.

ešte jedna vec, bol by som rád keby produkty hodnotili ľudia čo produkt reálne aj mali v rukách, nielen z videa na YT. vlastne ani nechápem čo tým sleduje keď ide hodnotiť produkt ktorý ani nedržal v ruke a ešte si ho aj pomýlil z iným typom....

Marshall Kilburn

Marshall Kilburn