JBL ES25C

• kvalita prevedenia
    • dizajn
    • zukovy rozsah
    • zatial nemam

Uplne sa hodi ako nahrada za obycajny stredovy leprak domaceho kina.Je 3pasmovy! Ja som nahradil harman Kardon zo zostavy 5.1 a konecne dialogy a dynamika filmov je poriadne citit.Uplne sa otvoril aj priestorovy zvuk vo filme nakolko som zmenil aj jeho poziciu pod TV. Je citit aj basy,farba hlasu ludi je velmi prijemne realisticka. Pocuvanie muziky, tak je to 5.1 takze jasne je to lepsie, povodny harmanK leprak. PRoste som ovela spokojnejsi, cele zvukove spektrum je vyvazenejsie,krajsie a stale ma to laka pocuvat na velmi hlasito.odporucam cena/vykon.
    A netreba sa lakat rozmerov/velkosti...

• mam ho velmi kratko

ma dobre hodnotenia pekny dizajn

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• kvalitní zvuk
    • pekný dizajn

má čisté výšky dizajnovo je veľmi pekný.

Konštrukcia
stredové
Počet reprodebien
1+0
Citlivosť
90 dB

• Elegantný štíhly design v drevenom prevedení s dekoratívnymi úpravami a vysokokvalitným povrchom
  • Ultra vysoké frekvencie až do 40kHz
  • Vystužený kužel celulóznymi vláknami a polymérovym náterom pre rovnaky pohyb, žiadnu nežiadúcu vnútornu ozvenu a presnejší bas
  • EOS vlnovody rovnomerne rozptýlia pásma krátkych vĺn pre presnejší zvuk do celej miestností
  • Ešte tenší a extrémne presný titán na výškovom reproduktore zaisťuje presné, neskreslené krátkovlnné odozvy
  • ... Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• kvalita prevedenia
    • dizajn
    • zukovy rozsah
    • zatial nemam

A netreba sa lakat rozmerov/velkosti...

• zvuk,dizajn

super

• mam ho velmi kratko

ma dobre hodnotenia pekny dizajn

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• kvalitní zvuk
    • pekný dizajn

má čisté výšky dizajnovo je veľmi pekný.