KRK Rokit 5G4

TOP 32 v kategórii Reprosústavy a reproduktory

Produkty vyberáme automaticky podľa recenzií používateľov, záujmu o produkt a predaja.

KRK Rokit 5G4

Rokit 5G4 (štvrtá generácia) je aktívny štúdiový monitor pre blízky posluch, ideálny pre nahrávanie, mix, mastering a prehrávanie akéhokoľvek štýlu muziky. - dve pásma, bi-amp...
153,1 €
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.
Zoradiť:

Najlacnejšie ponuky (10)

Na sklade • Viac variantPredĺžená zárukaZdarma91 % • 744 recenziíĎalšie informácie
Do mesiaca • Viac variantZdarma93 % • 96 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variant2,4 €94 % • 82 368 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma94 % • 984 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma94 % • 845 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma83 % • 50 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4 €100 % • 39 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variant4 €90 % • 491 recenziíĎalšie informácie
Do obchodu
Do 3 dní • Viac variantZdarma88 % • 759 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaDoplnkové službyZdarma99 % • 1 630 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie

Popis produktu

Parametre produktu

Výrobca
Výkon RMS
55 W

Recenzie

... hrajú výborne...

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Hihetetlen, de ezekből a kicsi méretű hangfalakból meglepően jól szólnak még a basszusok is.
    • Sárga :)
  • , zakúpené v MelodyShop

• Nie som síce muzikant, ale aj ako laik hodnotím tento reproduktor ako najlepší čo som zatiaľ mal (a počúval).
    • Nad kúpou monitor reproduktoru (u mňa len na "pasívne" počíuvanie) som dlhšie uvažoval, a pri tomto ma pomer cena/výkon presvedčil a neľutujem voľbu.

Parametre produktu

Výrobca
Výkon RMS
55 W

Popis produktu

• dve pásma, bi-amp zosilňovač triedy D
  • výkon 55 W
  • 5 "basový woofer z Kevlaru
  • 1 "tweeter z Kevlaru
  • Vstupný konektor - Neutrik combo XLR / TRS
  • DSP Room Tuning - 25 EQ kriviek pre korekciu a minimalizáciu problému akustiky miestnosti
  • Integrovaný LCD display
  • ovládač hlasitosti
  • Frekvenčná charakteristika 43Hz - 40kHz
  • Max. SPL: 104 dB
  • vstavaný limiter
  • KRK app sa spektrálnym analyzér pre vyladenie debny v miestnosti (kompatibilita s iOs a Android)

KRK Rokit patrí vo svojej kategórii medzi najpredávanejšie nearfield monitory na svete. Štvrtá generácia bola vytvorená s kompletne nový dizajnom, prémiovými materiálmi a komponenty a prináša výrazný posun v oblasti posluchových monitorov tejto kategórie. Všetky prvky systému sú súdržne navrhnuté tak, aby fungovali s reproduktormi vyrobenými z kevlaru, takže vaše mixy budú presné a spoľahlivé bez ohľadu na žáner hudby. To je dôvod, prečo sú monitory značky KRK už po dekády jedny z najpredávanejších.

Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do 3 dní • Viac variantZdarma88 % • 759 recenziíĎalšie informácie

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

4zákazníci odporúčajú produkt
0zákazníkov neodporúča produkt
5 ×

... hrajú výborne...

• Sárga :)
  • , zakúpené v MelodyShop

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• Čistý a verný zvuk. Vynikajúci dizajn.
    • Nezaznamenal som zatiaľ žiadnu.

Výborné monitory k domácemu štúdiu.
    Doporučujem.