Recenzie LAMAX Sentinel SE-1

(17 z 17 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Výborné bezdrôtové repráky. Ideálne na výlety s kamarátmi, posedenia vonku, pikniky a podobne. Super. :) Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie LAMAX Sentinel SE-1

• Komunikácia s Lamaxom
  • Pomer cena/výkon
  • Váha
  • Rádio má slabý prijímač
  • Ovládanie je ťažkopádne.
  • Celkovo spôsob ovládania. Prepnutie stanice FM a zmena hlasitosti je v jednom tlačidle, rozdiel je v dľžke intervalu stlačenia. Krátky interval prepnutie stanice, dlhší interval zmena hlasitosti. Dosť nepraktické.
  • V návode nenájdete kedy je batéria dobitá, ale po cca 4 hodinách zhasne červená dióda.

Le6n

Pridané: 3. augusta 2018

Zakúpený v LAMAX-Electronics.com

• jednoducha obsluha, sparovanie s telefonom i notebookom
  • funcny a jednoduchy dizajn
  • cisty a primerane hlasity zvuk
  • dlha vydrz baterie
  • vode a prachu odolny
  • pamata asi poslednu hranu skladbu z SD karty, ci radiostanicu
  • prilozenej karabine praskla pruzinka, takze je nepouzitelna
  • vstavana LED ziarovka by mohla mat vyssi vykon
  • Bluetooth 2.1 - starsi, pomalsi, mensi dosah
  • menej komfortne prehravanie z SD karty (pri vacsom mnozstve MP3 na karte je posuvanie o pesnicku dopredu/dozadu dost rozculujuce a pomale)

Velmi prijemny BT reproduktor, s robustnou konstrukciou, odolny voci poliatiu vodu a voci prachu. Vdaka tomu je vhodny aj do prirody, na vylety. Velmi prijemny a primerane hlasity zvuk a hlavne velka vydrz baterie. Bezne velku miestnost-dve ozvuci bez problemov. 20 hodin hrania na jedno nabitie je parada, clovek nabija raz za tyzden.

Overený zákazník fitnessnaramky.sk

• pogumované telo
  • veľká batéria
  • vodeodolný
  • škoda absencie nfc

Zvuk je úplne super, mám ho na záhrade a fakt sa teším na leto keď začnú grilovačky a budem ho môcť naplno využiť.

doprirody.praktic...

Pridané: 24. marca 2018

Lamax Sentinel SE-1 - spoločnosť nielen na potulky prírodou » Prakticky.sk

Lamax Sentinel SE-1 je šikovný, outdoorový audiosystém, ktorý v kompaktnom a odolnom vyhotovení kombinuje funkcie FM prijímača, MP3 prehrávača, reproduktorov a núdzového svietidla. Očakávať môžete 20-hodinovú výdrž a veľmi dobrý zvuk, ktorý sa nestratí ani na rozľahlej lúke či v riedkom lese. Očakávajte jednoduché, priam sparťanské ovládanie, ale aj slušnú odolnosť voči vlhkosti a nárazom. Ak sa však strhne lejak, audiosystém patrí pekne do dry-sacku.

Celá recenzia na doprirody.praktic...

Iveta Škodová

Pridané: 16. januára 2018

• nic

Pridané: 9. decembra 2017

super zvuk

Richard

Pridané: 5. decembra 2017

• Veľmi rýchle spoznanie SD karty a spárovanie mobilom
  • Automatické prechrávanie média aj z SD karty aj z telefónu.
  • Automatické vypnutie.
  • Cenovo výhodné
  • Vodo a prachotesné.
  • Dompakt.
  • Dobrý výdrž
  • FM rádio absolutne nefunguje , ani pomocou káblov(USB,jack)
  • Notebook sa nájde reproduktor, ale nenainštaluje sa automaticky a ani na webe sa nedá nájsť inštaláciu, aby sa dalo párovať,takže treba použiť jack kábel pri počúvanie hudby.
  • Menší bassový výkon, ale v takom cenovom kategórie sa ujde.

Podľa mňa je super vecička. Veľmi kompaktná, takže ľahká prenos. Bass bi mohlo byť lepší, ale pri práci v dielni, v záhrade na bežné počúvanie je úplne stačí ,+ za takú cenu.
Ak niekto častejšie používa rádio, by som to neodporúčil, lebo ani známky staníc pri vyhľadanie,ani s káblom.
V notebooku cez bluetoot som si našiel zariadenie, ale nenašlo sa automaticky inštaláciu a ani na webe som si nanašiel svojpomocne , ani na stránke výrobcu. Na počítač treba spojiť s jack káblom.

Reakcia značky  LAMAX

mrzia nás Vaše nepríjemnosti s reproduktorom. Signál FM rádia by malo zlepšiť pripojenie nabíjacieho káblu, ktorý je v balení a slúži ako anténa. V manuále sa nachádza i návod na automatické nastavenie rozhlasových staníc. S Bluetooth pripojením k notebooku býva niekedy problém z dôvodu veľkého množstva výrobcov notebookov, ktorých moduly Bluetooth nemusia byť vždy kompatibilné. Toto by mohlo vyriešiť pripojenie externého Bluetooth adaptéru k notebooku. V prípade potreby kontaktujte prosím našu podporu priamo na lamax-sk@lamax-electronics.com, pomôže Vám s riešením problému alebo prípadnou reklamáciou výrobku.
Ďakujeme
S pozdravom
Tým LAMAX

Pridané: 2. decembra 2017

• Spokojnost

touchit.sk

Pridané: 28. novembra 2017

Lamax Beat Sentinel SE-1: Odolný reproduktor do koča i do voza | TOUCHIT

Je odolný voči špliechajúcej vode a ešte má LED svetlo. To sa dá zapnúť stlačením tlačidla na hornej strane. Netradičné, ale príjemné, najmä ak si potrebujete posvietiť vonku v tme.

Celá recenzia na touchit.sk

Pridané: 13. novembra 2017

• pekný dizajn, zatiaľ neodskúšaný - je to darček na vianoce

Radovan

Pridané: 12. novembra 2017

Zakúpený v OKAY.sk

Tento bluetooth repro. som si vybral kvôli dobrému pomeru cena/výkon. Výhodou je väčšia kapacita batérie a kvalitná projekcia zvuku - hraje naozaj nahlas. Pri max. hlasitosti trochu je zvuk mierne skreslený, ale pri rozumnom nastavení je zvuk vyvážený. Poteší tiež zvýšená odolnosť voči prachu, vode a nárazom, čo z neho robí ideálneho spoločníka pri outdoorových aktivitách. Konštrukcia je kompaktná, pogumovaný povrch zabezpečí stabilitu aj na hladkom podklade. Tlačidlá by mohli mať mäkší chod. Uvítal by som tiež indikátor stavu batérie. Pochváliť však musím balenie - reprák prišiel v kvalitnej krabici s jednoduchým návodom, 2 káblami - USB a AUX a karabínkou pre zavesenie. Vzhľadom na cenu bezkonkurenčný výrobok.

Pridané: 31. augusta 2017

Zakúpený v MP3.sk

skvelá cena za dobrú kvalitu

vladimír

Pridané: 23. augusta 2017

• hlasití
  • neukazuje stav batérie
  • slabšia kvalita basou

www.pcrevue.sk

Pridané: 22. augusta 2017

PC Revue | Recenzia: Lamax Beat Sentinel SE-1 – súkromný koncert v prírode

Zvukový prejav sa môže pýšiť predovšetkým hlasitosťou. Tá je napriek malým rozmerom reproduktora naozaj vynikajúca. Pri maximálnom nastavení ozvučí široký priestor, zvlášť ak zvolíme jeho optimálne umiestnenie.

Celá recenzia na www.pcrevue.sk

Machy

Pridané: 21. augusta 2017

• Zatiaľ funguje ako má

Pridané: 18. augusta 2017

Zakúpený v MP3.sk

• Dlhá výdrž batérie,dobrí zvuk.

freďo.koval

Pridané: 26. júla 2017

• kvalitný zvuk
  • veľká batéria
  • pevná konštrukcia
  • pekný vzhľad

Kupoval som ho kvôli super reakciám na internete, a môžem ich len potvrdiť. Na také malé rozmery a cenu je dosť hlasný.

Pridané: 7. júla 2017

vybrala som sk tento produkt na zaklade hodnoteni zakaznikov a som velmi spokojna, cena = kvalita vysoka vydrz baterie, prehra vsetko kompatibilne so vsetkymi zariadeniami.

adam

Pridané: 21. mája 2017

• ok
  • nic

ok

Pridané: 15. mája 2017

Zakúpený v MP3.sk

• Veľa muziky za málo peňazí.
  • Nedostatočný výkon, ktorý je adekvátny peniazom.

S výrobkom som spokojný a spĺňa svoj účel.

Roman

Pridané: 8. mája 2017

• Super vykon
  • Vyborna vydrz baterie
  • Radio hra aj bez anteny (okolie BA)
  • Hlavny vypinac na zadnej strane je prekryty takou malou krytkou a ta podla mna nevydrzi nejako dlho ale aj ked odpadne, stale bude repracik funkcny

Dlho som riesil aky repracik kupit a teraz som absolutne spokojny, odporucam vsetkym. Dobry pomer vykonu a ceny

Pridané: 7. mája 2017

• Malý,ľahký,estetický a kvalitný zvuk.

Vybral som si ho kvôli rádiu.Splnil moje očakávania.Odporúčam.

Pridané: 5. mája 2017

(Upravené 5. mája 2017)

• Za tie peniaze bez chyby

martin

Pridané: 4. mája 2017

• pekny dizajn,spracovanie.
  • radio aj z pripojenou antenou nenaladi stanice ktore na inom radiu idu.
  • cakal som kvalitnejsi zvuk,nesplna to moje ocakvania.

Reakcia značky  LAMAX

v prípade rádia sa jedná o funkciu doplnkovú, ktorú ovplyvňuje pripojenie káblu na nabíjanie ako antény. Rozhlasové stanice v pásme FM, pokiaľ nemajú vyslovene slabý signál, by mali byť dostupné. Návod na nastavenie staníc je súčasťou manuálu.
Reproduktor Sentinel by mal mať napriek svojej veľkosti kvalitný zvuk v celom frekvenčnom pásme.
Kontaktovať nás môžete priamo na lamax-sk@lamax-electronics.com
Ďakujeme

Overený zákazník BONUSKO

Otokar

Pridané: 18. marca 2017

Zakúpený v BONUSKO

• Dlhá výdrž baterky
  • Ladenie staníc rádia -nič moc
  • Zvuk-nič moc,povedal by som plochý
  • Basy -výšky nič moc

Celkove hodnotím zariadenie ako slabé,v obchode pri predvedení znelo dobre (ako sa mi zdalo) ale doma to nebolo nič moc.Ale keďže mi dali samozrejme nový zabalený kus tak myslím že kvalita sa asi kus od kusa nezhoduje.Čiže každý kus je iný.

Reakcia značky  LAMAX

v prípade FM rádia sa jedná o doplnkovú funkciu, ktorú ovplyvňuje pripojenie káblu na nabíjanie ako antény.
Reproduktor Sentinel by mal mať napriek svojej veľkosti kvalitný zvuk v celom frekvenčnom pásme, preto nás mrzí, že s ním nie ste spokojní. Pokiaľ si myslíte, že Váš kus nie je v poriadku, napíšte nám prosím kvôli reklamácii. Jej vybavenie nám trvá v priemere iba 5 dní.
Ďakujeme za pochopnie. Kontaktovať nás môžete priamo na lamax-sk@lamax-electronics.com

Igor

Pridané: 21. februára 2017

Zakúpený v MP3.sk

• Super vecička odporučam a nečakal som taky zvuk

Peter

Pridané: 16. októbra 2016

• Kvalitný zvuk
  • Dlhá výdrž batérie
  • Rádio ma sklamalo,chytil som len 2 stanice jemné melodie a radio devin .10W výkon to určite nemá,čiže nieje to tak hlasné

Mohlo to byť lacnejšie,ale ináč dobrá vec

Overený zákazník DATART.sk

Pridané: 30. augusta 2016

Zakúpený v DATART.sk

• Za tu cenu som nic lepsie nenasiel. Celkom dobry zvuk, ma aj radio, hraje z sd karty.

Spokojny

Zakúpený v HEJ.sk

• kvalita zvuku
  • prevedenie
  • výdrž na batériu
  • možnosť používania aj počas nabíjania
  • výborná citlivosť rádia
  • vstavané LED svetlo - baterka
  • vynikajúca cena
  • snáď hlasitosť by mohla byť vyššia

Veľmi solídny výrobok s vynikajúcim zvukom za vynikajúcu cenu. FM rádio pri silnejšom pokrytí signálom (mestá) nepotrebuje ani prípojnú anténu (nabíjací, prípadne pripájací káblik), silnejšie stanice hrajú aj bez nich. Zvuk je veľmi "hutný", basov je dostatok. Možnosť prevádzky aj z mini SD karty, prípadne cez USB. Výrobok sa dá plne používať aj počas dobíjania, čo vôbec nebýva pravidlom u iných produktov. Poteší zabudované LED svetlo s možnosťou použitia ako baterky. Prevedenie je dostatočne masívne s veľmi príjemným pogumovaným povrchom, ktorý sa v ruke nešmýka. Je na ňom aj pútko na karabínku (ktorá je mimochodom priložená v balení) na zavesenie na opasok, či inde. Zvukový výkon oficiálne nie je udávaný, je však pomerne dostatočný. Pri počúvaní z bližšej vzdialenosti je pocit, že by to mohlo vzhľadom na reklamné texty snáď hrať aj silnejšie, ale napodiv sa hlasitosť ani pri vzdialení od prístroja už veľmi neznižuje, takže je fakt, že dokáže ozvučiť aj menšiu záhradnú párty, či grilovačku. Za tú cenu nepoznám kvalitnejší výrobok a ani vo vyšších cenových kategóriách nedosahujú podobné výrobky kvality tohto produktu.

Overený zákazník HEJ.sk

july

Pridané: 25. júla 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• dlhá výdrž batérie
  • ovládanie na repráku
  • odolná konštrukcia

Skvelý repráčik. Kupovala som nedávno a už sme ho stihli využiť na dvoch grilovačkách. Zvuk je super. :)

Ján

Pridané: 12. júla 2016

Zakúpený v LAMAX-Electronics.com

• kombinácia malých rozmerov a silného zvuku
  • dlhá výdrž mimo nabíjačku
  • jednoduché na používanie
  • dá sa použiť i ako svetlo (super na chaty a stanovačky)

Veľa muziky z takej malej krabičky. Super. Ozvučí v pohode naše akcie s kamarátmi. S výdržou batérie som spokojný.

Overený zákazník levneELEKTRO.cz

Edo Matušek

Pridané: 21. júna 2016

(Upravené 21. júna 2016)

Zakúpený v levneELEKTRO.cz

• bluetooth spojenie bez prerušenia
  • dobre ozvučí i väčšiu miestnosť
  • výdrž batérie
  • je možné prehrávať hudbu priamo z sd
  • dobrá cena

Ja som s výrobkom spokojný. Funguje bez problémov.

Overený zákazník BONUSKO

Eva

Pridané: 8. júna 2016

Zakúpený v BONUSKO

• dlhá výdrž batérie
  • prehrávanie hudby z SD karty
  • pogumovanie
  • možnosť použitia doma i vonku

Všetko super.

• pohodlne sa držia

Veľmi dobré...

Pridané: 24. mája 2016

Zakúpený v OKAY.sk

• kvalitný zvuk prehrávaný z sd karty
  • funkcia rádia
  • možnosť využitia i ako svetlo
  • pekný vzhľad
  • dobre sa prenáša
  • snáď nič, som spokojná

Skvelé multifunkčné zariadenie, vhodné na výlety do prírody.

mimi21

Pridané: 18. mája 2016

• dobre hrajú
  • veľmi dobre prenosné, nie sú ťažké
  • pevné prevedenie
  • možnosť vložiť SD kartu s hudbou
  • malá dostupnosť v obchodoch

Super repráčiky, zatiaľ som ich používala len doma, ale čoskoro plánujem použitie rozšíriť i na vonku. Mám z nich radosť!

Alica

Pridané: 18. mája 2016

(Upravené 18. mája 2016)

• dobrý zvuk
  • skvelé na menšie akcie s kamarátmi
  • pekný vzhľad a farba
  • bez zavadzajúcich káblov
  • zatiaľ nemám výhrady

Kupovala som si kvôli ozvučeniu menších akcií. Spĺňa výborne svoju funkciu.

JBL Go

JBL Go