Logitech Z-5500

• -Typicky "logitechacky" plastovy zvuk
    • -Basy IBA pri vysokych hlasitostiach
    • -Stredy nevyrazne
    • -Vysky takmer ziadne
    • -Pri 5.1 kanalovom analogovom vstupe system ignoruje vstup pre SUB,rozdeluje si to SAM, takze ak mate daku dobru zvukovu kartu s nastavenim SW nespravite absolutne NIC
    • -Recove spektrum z centra sa miesa aj do SUB a tam NEMA co robit (pri vsetkych vstupoch)
    • -Ak mate obsadeny 6 kanalovy vstup dalsie stereo uz nepripojite (analogovo)
    • -Kratke kable k efektovym satelitom

Davno som premyslal nad kupou tohoto setu, pretoze sa z kazdej strany na mna valili recenzie aky maju neskutocny zvuk. Nikde som nemal moznost ich pocut a uz vobec nie si ich doma otestovat. A tam bol kamen urazu. Keby som mal tu moznost tak nikdy ani na SEKUNDU nepremyslam nad kupou tejto huciacej opachy! Ludia ktory sa trosku vyznaju do zvuku a vedia rozoznat kedy subwoover basuje a kedy duni,tak prosim neurobte tu chybu ako ja a NEKUPUJTE to! Skusim to povedat este jednoduchsie: Zvuk z plastu NIKDY nezachrani DUNIVY subwoofer nech je uz akokolvek vykonny!

Konštrukcia
stredové
Počet reprodebien
5+1
Aktívne

Satelitné reproduktory s fázovými kalotami z lešteného hliníku spájajú vlastnosti reproduktorov 2 v 1 - zvukovú čistotu výškových reproduktorov s bohatým plným zvukom samostatného stredového reproduktora. Technológia Dolby Pro Logic II ponúka realistický priestorový zvuk 5.1. Súčasné pripojenie k 6 zdrojom zvuku - počítačov, herných konzol, prehrávačov DVD diskov, CD prenosných hudobných prehrávačov. Priamy vstup 6 kanálov možno využiť pre 3 samostatné stereofónne vstupy.Digitálny ekvalizér upravuje frekvenčnú charakteristiku v reálnom čase zaručuje čistotu zvuku. Odstránením látkových mriežok je možné podporiť zvuk, otočné podstavce je možné pripevniť na stenu, stôl, stredný kanál je možné pripevniť ku stene. Systémy Windows alebo Mac.

• Mne prestali hrat asi po piatich rokoch, nefunguju korektne, na to kolko stali by som cakal viacej od toho co sa tyka zivotnosti

Vybral som si ho koli cene a ocakavaniam ze ta znacka aj nieco vydrzi, Pouzivam ju len na bezne pocuvanie + hranie hier, ziadne vytazovanie a aj napriek tomu tie repro odysli po cca 4 -5 rokoch co neni vela .. na to co stali by som cakal viacej

• Treba to spravne nastavit, mat kvalitnu zvukovku v PC. Potom je vidno kvalitu.Ci hudba,alebo priestorove hry.Moj Logitech Z-5500 Digital bol kupeny v anglicku,v znackovom obchode Logitech.Cele ide na zakladnej doske RAMPAGE II Extreme.Dodatocne je vsetko chladene kvapalinou,Ale bolo nutne kupit aj ovela vecsiu buksu.Ta na obale vypisuje vsetky teploty komponentov.(inac krasne svieti modrým leteckým osvetlenim.Aj na obale cestičky zapojeni) Zabudol som zakladna doska ma vlastný keyboard na diagnostiku a riesenie problemov.Pevny disk 1 je normal mechnický.2 už 2 tera (ako sa to vola) len digital.

Raz som pripity tresol nie po dialkovom, ale po jeho a skoro som sa "poignoroval".Vsetko zdochlo vcetne PC. Ani restart nebol treba .Par sec a isiel dalej.Som spokojny.Verte mi ak ide na 1Kw a viac ucese chlpy na tele.

• Logitech Z-5500 Odporučam

Ja už ich mám vyše tri roky a som s nimi veľmi spokojný.
    Musel som sa zapojiť do tej to recenzie lebo toto čo tu niektorý písali napr že ma plechoví zvuk alebo že je ta zostava slabá tak im odkazujem že nech si kúpia kvalitnú zvukovú kartu a zmenia názor Pred tým som mál Geniusi a to sa s tým to vôbec nedá porovnať subwofer má fakt skvelí výkon. A čo si tika zvuku tak je fakt dosť čisti. Nepočuť tam žiadne šumenie ani skresľovanie zvuku hrajú pekne čisto. Samozrejme záleží aj na tom aj akej kvality sa hudba prehráva. Čim viac bitov tým to je kvalitnejšie
    Napr v najbežnejšom MP3 formáte je rozdiel 128 Kbit/s alebo kvalitnejšie 320 Kbit/s. Stala sa mi síce na nich taká menšia maličkosť že podsvietenie displeja blbne, ale už inšie závady sa našťastie nestali takže som spokojný, A pri filmoch a hrach tiež je kvalitný zvuk. Ono aj záleží že cez jaky program sa prehráva a pomôžu aj dekódery a filtri.

• NIC
    • KATASTROFALNY ZVUK LEN DUNIA AKO VLAK NA STANICI

LOGITECH CREP S CINY TO ICH LEN ZLOMIT NA KOLENE A VYHODIT VON OKNOM SA CUDUJEM VY TUPCI ZE STE SA DALI OKLAMAT RADSEJ BOSE TOTO BY SOM UZ ANI STARKEJ NEPUSTIL

• Finalista súťaže ProduktRoku 2011, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• Výkon, ovládanie, THX, optika. Na chatu, letné party vonku pri grile a karaoke určite odporúčam :-)
    • Nevhodné do paneláku.

Mám ich 3 roky, šlapú ako hodiny. K tým basom čo tu niektorý písali že sú o ničom tak len toľko že dosť záleží aj od toho kam sa woofer v miestnosti umiestni..

• Stredy slabe
    • Vysky slabe
    • Plechovy zvuk, asi ako zo sluchadiel s uzavretou konstrukciou
    • LOGITECH

Suhlasim s jozefom. Reproduktory som vratil naspat do obchodu, ten zvuk je naozaj dost slaby vzhladom k cene. Neverim ze tie recenzie, ake su reproduktory dobre pisu naozaj spotrebitelia a nie obchodnici. Zvukovku pouzivam ASUS XONAR DX ktora urcite nieje vinnikom slabej hudby.

• Výkon, priestorové efekty, ovládanie, dobre vymyslene pripajanie cez control center
    • Plast ale nie je to az take strasne ako by si niekto myslel

Reproduktory hrali skvele po vykonnostnej aj efektovej stranke, ani raz som nezacul vyrazne skreslenie. Problém je ale vtom ze mi ani nie po tyzdny v priebehu necelej pol hodiny odisiel Control center (ovládacia jednotka), zacal si sam menit vstupy, resetovaval sa z nicoho nic a par minut nato zhasol a uz nenastartoval, ked aj zapnem reproduktory tak my vpravo na disleji ukaze par stvorcekov a naspet zhasne (pritom sa displej ani nepodsvieti) pri dalsom pokuse sa uz neukazu ani stvorceky, musim chvilu pockat. Sice sa mi stala tato neprijemnost, ale musim konstatovat ze ked si nemozte dovolit drahe Hi Fi zostavy tak je toto spravna volba.

• digital
    • odchadza control panel

v pohode,ale ked ich porovnam s creative s 750 gigaworks ,7+1,,tak je to sto a a jedno,mam aj z-5500,,,nevyrovvnaju sa creativom,

• Velmi dobrá sustava ... Odporúčam
    • - absolutne nevyužitelné v byte
    • - veci padaju z poličiek a praskaju pohare pri Full Vol. Full Bass

Jozeph

Nechcem sa tu teraz nejako vytahovať alebo niečo .... ale takééé kokotiny ako si za*ebal ty no Koniec to naozaj len nejaký Bratislavský je*ek povie alebo odkial si ale to je asi najväcsia blbost co som kedy pocul ..... Sustava Logitech Z-5500 je strasne dobraa a nehovor tu ze vies rozoznat dunenie od bassov kktiny trepes a nie rozoznavas bassy od dunenia s prepacenim ale tak tolko k tomu!