Recenzie Marshall Acton

Dušan

Pridané: 24. júla 2017

Zakúpený v MUZIKER.sk

• adekvátna veľkosť
  • skvelý výkon v pomere k cene
  • nezameniteľný design Marshall
  • bezproblémová konektivita cez bluetooth

Produkt zatiaľ vlastním len 2 týždne, ale spokojnosť je obrovská. Reproduktor spľňa všetky moje požiadavky a skvele dopľňa interiér obývacej miestnosti. Čo sa týka výkonu, je nad moje očakávania, dokonale ozvučí nielen celú miestnosť, ale aj celý byt a to ani nemusím dávať maximálnu hlasitosť. Dizajn samozrejme tiež veľmi zavážil a páči sa mi krásne retro Marshall prevedenie. Konektivita cez bluetooth je úplne bezproblémová. Reprák síce nie je na batériu, ale to vôbec nepovažujem za negatívum. Beztak som hľadal káblový a reprák som si bez problémov umiestnil tak, aby kábel vôbec nebolo vidieť. Zvuk je perfektný, bez nejakých šumov, Bass a Treble fungujú ako majú a dá sa s nimi hrať, podľa toho ako komu vyhovuje a akú hudbu počúva. Robil som si prieskum aj s inými značkami ako JBL, Sony, Harman Kardon a Bose, ale Marshall z toho vyšiel ako jednoznačný víťaz. Podotýkam, že nie som muzikant a s touto značkou mám len malú skúsenosť, vlastním totiž sláchadlá Marshall Monitor. Pevne verím, že reprák bude dlho a bez problémov slúžiť. Ak niekto uvažuje podobne ako ja, tak verím, že táto recenzia pomôže k rozhodnutiu.

JBL Charge 3

JBL Charge 3