Recenzie Marshall Stanmore

Zakúpený v iStores

• Bezova farba
  • BT pripojenie
  • Dizajn
  • Manualne nastavenie vysok a basov
  • Vykon vraj 80w, podla mna tak 50-60

Zatial len vyskusana funkcnost. Je to vianocny dar pre manzelku.

Pridané: 2. novembra 2018

Zvuk je fajn na hudbu. Keď som skúšal pozerať film tak sa mi zatiaľ nepodarilo nastaviť zvuk tak, aby ma zvuky z pozvania filmu nevysušovali a hlas by bol najhlasnejší. Som spokojný.

Overený zákazník TPD.sk

Boris

Pridané: 9. septembra 2018

Zakúpený v TPD.sk

• Velmi dobre parovanie repraku cez bluetooth (bez chyby), rovanko aj cez jack. Velmi dobre parovanie repraku s TV taktiez cez jack, optiku som este neskusal.
  • Kvalita zvuku je uzasna, cista a hlavne realna (moznost nastavit basy a vysky). Rockova hudba je ako na koncerte. Basova hudba je velmi dobre reprodukovana, basy su naozaj vyrazne, fakt som necakal taky zvuk na tak “maly” reprak :)
  • Reprak pouzivam na byte, uplne to staci na ozvucenie :) , povedal by som az moc, reprak hra nad moje ocakavania ;)
  • Farbu mam bezovu, cista nadhera aj spracovanie :)

Nist

Overený zákazník Kytary.sk

rud

Pridané: 4. októbra 2017

Zakúpený v Kytary.sk

• Dizajn, kvalita čistoty zvuku
  • Problémy s bluetoothom pri pripojeni k PC. Vypadávanie zvuku pri 2-3 m vzdialenosti

Overený zákazník MUZIKER.sk

Pridané: 17. januára 2016

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Úžasný zvuk, fakt dokonala reprodukcia. Ziadne zakrývanie kvality zvuku básmy, ale krásne výšky a vyvážene basy. Vzhlad, jednoduchosť ovládania
  • Jedine cena ale oplatí aa príplatit ak viete oceniť kvalitnú hudbu

Kvalitný krásny produkt za vysokú cenu. Kto chce priplatí si

Overený zákazník MUZIKER.sk

Saki

Pridané: 22. októbra 2015

Zakúpený v MUZIKER.sk

Výborný zvuk, klasický design s reálnymi gombíkmi, Bluetooth aj klasické vstupy.

Overený zákazník Alza.sk

Pridané: 16. marca 2015

Zakúpený v Alza.sk

• I love it :-) Nielen vzhladom krasne retro, ale aj mojmu uchu lahodiaci zvuk. Fakt (pre mna) laska na prve pocutie. Ale potvrdili mi to aj chlapci, ktori vedia co su vysky, stredy a basy.
  • Sucastou balenia je kabel, ktorym si pripojite vas telefon, mp3 prehravac, resp. cokolvek co ma 3,5mm vstup (klasicka mala dierka na sluchadla)
  • Mne sa este pacila aj krabica
  • Pre niekoho mozno drahe, je to otazka preferencii. Davam to sem len preto, lebo pre niekoho to moze byt problem.

Chcela som reprak na domace zuvanie. Presla som zopar obchodov, popocuvala aj Harman Kardon - hlavne onyx, tym ze mal baterku a vhodny na prenasanie, bol povodne moj favorit. Po zapnuti ma vsak nezaujal vobec. Mozno to bolo tym obchodom, mozno hudbou, kt.pocuvam..

Overený zákazník SETOP

Pridané: 22. januára 2015

Zakúpený v SETOP

• Zvuk, Kvalita, Znacka, Retro styl

Velka spokojnost, mozem iba odporucit.

Overený zákazník SWIS-SHOP.sk

Pridané: 3. augusta 2014