Recenzie Monitor Audio Bronze 2

Overený zákazník LepšíZvuk

Dušan

Pridané: 1. decembra 2018

Zakúpený v LepšíZvuk

• Opravdu pěkně hrají. Zvuk je velmi příjemný, zřetelný, čistý. Krásné středy i výšky. Basy odpovídají velikosti a cenové kategorii bedýnek. Mám je teprve druhý den a ještě se určitě rozehrají.
  • Určitě hezky vypadají a nezaberou moc místa. Výhodou je přední SW, takže nejsou tak náročné na zadní vzd. ode zdi.
  • Zapojené jsou na Onkyo TX-8250, takže jsem ještě připojil levný a jednoduchý subwoofer Yamaha NS-SW 050 pořízený u Maďarů na E-Digital v akci za celk. cenu cca 3.130,- Kč vč. dopravy.
  • V této sestavě funguje vše podle očekávání. Je to dobrý kompromis mezi kvalitou poslechu na jedné straně a velikostí bedýnek danou prostorem a financemi, které jsem byl ochoten uvolnit pro tento účel, na straně druhé. Podotýkám, že jsou v jídelně cca 18 m2 spojené s kuchyní. Pořídil jsem je za cenu rovných 10.000,- Kč vč. dopravy a k tomu jako bonus ještě 6 m dvojlinky pro připojení zdarma.

Za dobrou cenu ve spojení s dobrým AV receivrem, gramcem a CD přehrávačem příp. doplněné vhodným subwooferem určitě lze doporučit..

Overený zákazník HiFisluchadla.sk

Matus

Pridané: 8. marca 2018

(Upravené 8. marca 2018)

Zakúpený v HiFisluchadla.sk

• Na regalovky vyborne basy
  • Prijemny neutralny zvuk
  • V baleni je aj magneticka mriezka, ak by niekomu vadil vyrazny dizajn
  • Podpora bi-wiring
  • S mriezkou posobia dost nudne :)

Na svoju velkost maju velmi dobre basy, zvuk je vyvazeny a neutralny, pre niekoho mozno az analyticky. Mne osobne okamzite sadol, mozno je to aj tym, ze som zvyknuty na studiove monitory.

Celkovo hraju podla mna natolko dobre, ze ak nemate akusticky osetrenu miestnost, tak jedinym limitujucim fakturom bude prave ta miestnost.

Pouzity zosilnovac: Yamaha RX-V483.

Overený zákazník hifiGURU

jana

Pridané: 14. decembra 2015

Zakúpený v hifiGURU

boi mi doporučené a predajca mi to len potvrdil

Yamaha NS-F51

Yamaha NS-F51

JBL Xtreme 2

JBL Xtreme 2

JAMO S 426

JAMO S 426

Logo AEG
Logo Epson
Ďalšie reprosústavy a reproduktory Monitor audio