Q Acoustics Concept 20

• kvalitní výrobek, zvukově vynikající

• kompaktné rozmery
    • pekný vzhľad
    • vyvážený a detailný zvukový prednes

Rozmýšľal som nad kúpou kvalitnejších regálových reproduktorov a tieto sa dostali do môjho užšieho výberu.Používal som predtým Q Acoustic 2020i a bol som s nimi veľmi spokojný,no chcel som vyskúšať niečo dospelejšie.A teda na základe viacerých recenzií som sa rozhodol pre Concept 20.Zatiaľ ich používam len krátko a zvuk sa mi javí oproti staršiemu modelu čistejší,čitatelnejší a hladší.2020i mali hlbšie skrine no paradoxne sa mi pri Conceptoch zdá väčšie množstvo basov,čo má zrejme za následok ich tužšia konštrukcia...Myslím,že sú to pekné reproduktory,a aj keď je ich cena vyššia,pre toho kto má rád hudbu a kvalitnejšiu reprodukciu budú potešením.

• , zakúpené v L-E.SK

• Excelentny zvuk. Najlepsia kupa v danej cenovej kategorii.

Počet reprodebien
2+0
Citlivosť
86 dB

Kompaktná policová reprosústava s revolučnou skrinkou „GelcoreTM Construction“ zabezpečujúcou špičkový zvuk a nádherný dizajn, 125 mm basový a 25 mm výškový menič, frekvencia 64Hz - 22kHz, impedancia 6 Ohm, citlivosť 86db, 25 - 75W, 260x386x240 mm, 12kg

Kompaktná policová reprosústava Concept 20 s revolučnou skrinkou „GelcoreTM Construction“ zabezpečuje, že milovníci hudby si môžu vychutnať skutočný „špičkový“ zvukový výkon v lakovanom lesklom tele a nielenže reproduktory budú znieť úžasne, budú aj nádherne vyzerať.

Concept 20 je nádherne navrhnutý produkt, ktorý poskytuje úroveň zvukového výkonu, aká sa predtým považovala za nemožnú v jeho cenovej hladine. Na dosiahnutie tohto mimoriadneho výsledku použil dizajnérsky tím spoločnosti Q Acoustics pokrokovú technológiu na riešenie rezonancie skrinky, ktorá je všeobecne považovaná za najväčšiu prekážku brániacu „špičkovým“ zvukovým výkonom. Tento najmodernejší prístroj s mimoriadne nízkou rezonanciou a nádherne lakovaným dizajnom umožňuje, aby basový 125 mm a výškový 25 mm menič so širokým rozptylom fungovali čo najlepšie.

Concept 20 využíva konštrukciu skrinky GelcoreTM, kde sú dve vrstvy MDF oddelené na mieru šitým lepidlom, ktoré nevstrebáva rezonancie, premieňa kinetickú energiu a rozptyľuje ju ako teplo. To podstatne znižuje skreslenie a umožňuje jednotlivým meničom podávať optimálny výkon, čistý a nefarebný zvuk. Je k dispozícii v dvoch krásnych viacvrstvových lakovaných povrchových úpravách vo vysokolesklej čiernej a bielej farbe. Možné sú viaceré polohy vďaka penovej zátke, ktorú je možné vložiť do reflexného portu namontovaného na zadnej strane a upraviť basovú odozvu tak, aby vyhovovala umiestneniu pri zadnej stene alebo v blízkosti rohu, aby bolo zapadnutie do vami vybranej miestnosti bezproblémové.

Tieto šikovné regálové reproduktory získali niekoľko ocenení vrátane ocenení What Hi Fi - Product of the Year, Hi Fi Choice - Editors Choice a AV Forum - Highly Recommended Award, ktoré demonštrujú, že tieto reproduktory poskytujú skutočne „špičkový“ zvukový výkon.

Technické špecifikácie

• kompaktné rozmery
    • pekný vzhľad
    • vyvážený a detailný zvukový prednes

• , zakúpené v L-E.SK

• Excelentny zvuk. Najlepsia kupa v danej cenovej kategorii.