Technaxx Mini MusicMan

Garantovaný nákup z Alemat.sk

Na sklade • Viac variantov2,99 €99 % • 945 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantov2,99 €97 % • 1 118 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby2,4 €92 % • 4 595 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 869 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,4 €92 % • 187 213 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantov84 % • 3 922 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,98 €97 % • 2 419 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,8 €97 % • 1 239 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Extreme Computers

• maličký,prenosný,žiadne káble a parádny zvuk
    • tento produkt som poznala už skôr,vedela som,čo kupujem
    • bol to darček pre člena rodiny,veľká radosť
    • ako už pár ľudí poznamenalo,chýba tomu len displej a možno by potešilo aj rádio,ale tak vedela som,čo kupujem,preto žiadne proti nemám

skvelá vecička

Vstup pre microSD
Mini
Prenosné
Párty reproduktor

Prenosný reproduktor Musicman s vstavanou batériou pre maximálnu mobilitu. Integrovaný MP3 prehrávač podporuje prehrávanie hudby z mnohých zariadení, napr MP3, CD, DVD, iPhone, iPad, PC, mobilného telefónu, atď.

Funguje ako má

• Veľmi čistý a silný zvuk, dokáže aj zabasovať
    • Výborný na výlety
    • Nikdy neviem kde je, vždy ho niekto používa...
    • Škoda že nemá display a rádio

Mám ho cez tri roky, je po výmene baterky, teraz hrá ešte lepšie (7h). Vo vnútri má pasívnu membránu, preto basuje. Prežil aj pár pádov z bicykla, je to kvalitka... Načíta aj 16Gb kartu a pamätá si ktorá skladba hrala pred jej vytiahnutím. Dá sa napojiť na hocijaký iný zdroj zvuku cez jack 3,5.

• , zakúpené v Extreme Computers

• maličký,prenosný,žiadne káble a parádny zvuk
    • tento produkt som poznala už skôr,vedela som,čo kupujem
    • bol to darček pre člena rodiny,veľká radosť

skvelá vecička
    zvuk má veľmi dobrý,až nepochopiteľný na tak malú vec

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Maličký
    • Skladný
    • Výkonný
    • Výborná cena

Túto kocku som si kúpil ako reproduktor k mobilu, aby som mohol z mobilu počúvať hudbu a kurz angličtiny počas cvičenia jogy a nemusel mať slúchadlá v ušiach. Dokonale splnila moje požiadavky a veľmi som si ju obľúbil. Má pekný zvuk a je maličká a výborne prenosná. Čudujem sa, kde sa v takej maličkej veci berie ten veľký zvuk. Pre tých, ktorí nechcú byť úplne ohluchnutí od hluku to musí stačiť. Odporúčam.

Vyborny, kompaktny

• je malý
    • má dobré basy
    • dá sa počúvať hudba z USB kľúča
    • vydrží dlho bez nabíjania
    • zatiaľ nezistené

produkt bol v dobrej cene
    určite odporúčam každému kto ešte váha s kúpou produktu

• Neskutocna kocka!
    • Na tych,5*5 cm dokopy nic zaporne! :)

K mp3 a trebars aj k filmom v mobile,alebo prenos.zariadeniu 100% a to som ju dostal aj zo vstupom na usb. Starsie verzie vraj nemali. Je to vsak na kazdom ako sa rozhodne,tiez som poskuloval po JBL,ale toto staci. :)

• Malé rozmery,ľahký,ľahko prenosný.
    • Nepotrebuje stále napájanie.
    • Vysoká hlasitosť a výborný zvuk.
    • V balení nie je AC adaptér na nabíjanie.
    • Malý displej by sa zišiel,aby ste videli čo práve počúvate :)

Výborné zariadenie za dobrú cenu.Určite sa viac oplatí ako bežné repráky ktoré musíte zapojiť do zásuvky.Kvalitný a čistý zvuk s dobrou hlasitosťou očaria každého milovníka hudby.
    Za nevýhodu považujem,že balení nie je AC adaptér.Ale každý kto má novší mobil tento problém ľahko vyrieši a pužije nabíjačku práve s mobilu.Samozrejme keby to malo ešte malý displej ako býva na mp3 bolo by to TIP TOP ale aj tak odporúčam 10 bodov z 10.

• , zakúpené v Alza.sk

• výborná kvalita zvuku
    • zatiaľ nezistené

tento produkt som si zakúpil aby sa mi v práci počas nočných smien nedriemalo.

• , zakúpené v Alza.sk

• je to fajn kvalita fajn miny do vrezka zmesi sa všade je vhodny kde kolvek
    • chyba mu iba radio

§