Tracer City 2.1

• , zakúpené v playshop.sk

• Prekvapivo dobrý zvuk aj pri vysokej hlasitosti
    • Dizajn
    • Ovládanie hlasitosti je iba na subwoofere ale tak nohou to ide

Slúžia, ako majú. Za tie peniaze kopa muziky. Zvuk čistý či už hudba, hry alebo filmy.
    Kvalitné prevedenie, basy bez rezonancí.

• , zakúpené v AXDATA

Za málo peňazí veľa muziky asi tak .
    Bol som veľmi milo prekvapený.

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

Sproduktom som spokojná . Repráčky sú dost hlasné a bez šumu . Agem Computers má veľa kvalitných produktov za nižšiu cenu .

Počet reprodebien

• Výkon subwooferu:  10 Watt
    • Výkon set RMS (W): 14
    • Frekvenčný rozsah satelitných reproduktorov:    100 Hz - 20 kHz
    • Frekvenční rozsah subwooferu:     20 Hz
    • Vstupné/Výstupné zariadenie: 1 x stereo mini-jack (audio výstup)
    • Odpor: 32 Ohm
    • Šírka: 180 mm
    • Výška: 365 mm
    • Hĺbka: 271 mm
    • Čistá hmotnosť: 2300 g

Balenie: 2ks satelity (majú integrované napevno audio káble, s CINCH konektormi pre pripojenie k subwooferu) 1ks subwoofer (2x cinch input pre pripojenie audio zariadenia, 2x cinch output pre pripojenie repro)

Kábel (3,5mm Jack ? 2x CINCH)

• , zakúpené v playshop.sk

• Prekvapivo dobrý zvuk aj pri vysokej hlasitosti
    • Dizajn
    • Ovládanie hlasitosti je iba na subwoofere ale tak nohou to ide

Kvalitné prevedenie, basy bez rezonancí.

• , zakúpené v AXDATA

Za málo peňazí veľa muziky asi tak .
    Bol som veľmi milo prekvapený.

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• Pekny vzhlad, slušný zvuk
    • Led svietidlo svieti prilis intenzivne . Počuť hluk frekvencii napatia . Po troch rokoch nefunkcny subwoofer, jeden reproduktor aj aux kabel.

Investicia na prilis kratku dobu

• , zakúpené v AXDATA

• zatial fungujú ako majú, žiadne negatíva, dobrá cena

• pekne prevedenie
    • Mohlo to kvalitnejsie hrat basy sice vyrazne ale len pri nizkej hlasitosti.

asi by som siel do inej znacky ale za tie peniaze sa da

• , zakúpené v sysnet.sk

• Dobra cena a zaujal ma aj vzhlad vyrobku.s kvalitou som tiez spokojna
    • Zatial som nic nenasla

Som spokojna ked najdem v dnesnej dobe dobry vyrobok za velm dobru cenu.takze dik

• , zakúpené v Obchodný dom Bojná

• dobrá cena a vzhlad

všetko super

• , zakúpené v arco.sk

• Super zvuk, normálne som sa prekvapil. Čakal som menej, dostal som viac.
    • Led dioda velmi svieti, už som ju prelepil, ale niekomu sa to može páčiť večer pekne osvieti izbu :-)

Za málo peňazí, veľa muziky.

• , zakúpené v InterStore.sk

• zvuk,hlboké basy,za takú cenu maximálna spokojnosť
    • už častejšie spomínané svetielko(stačí prelepiť)
    • šušťavý zvuk keď nieje pustená hudba

Mam ich mesiac a som maximálbe spokojný vrelo odporúčam.