X-mini II

prenosné
Počet reprodebien
1+0

• , zakúpené v MP3.sk

• maly prenosny prehravac, vysoka kvalita zvuku vzhladom na velkost, dlha zivotnost baterie na jedno nabitie

produkt som si vybrala kvoli dobrej recenzii a predoslej skusenosti, jet o moj druhy vyrobok od X-mini,odporucam ludom, ktori cestuju a chcu mas namiesto sluchadiel po ruke aj toto

• , zakúpené v Gadgetworld.sk

• komunikácia
    • doba dodania
    • nenašiel som

V tomto obchode som nakúpil druhýkrát a za seba môžem povedať, že určite to nebolo naposledy. Ochotne mi poradili pri otázkach ohľadom kupovaného produktu. Čo sa týka produktu, kúpil som si X-mini II a hrá naozaj super !

• kvalita zvuku, rozmer, design
    • kratky audio kabel s mensimi chybami v kontakte, z casu na cas mi to zachrci ale nechce sa mi to reklamovat

Celkovo som spokojna. Urcite produkt odporucam.

Konštrukcia
prenosné
Počet reprodebien
1+0

Ocenenie

Produkt roku 2014 - Finalista

Reproduktor X-mini II plní dokonale svoje poslanie, ktorým je predčiť zvuk pred veľkosťou.

Zapojte ho do svojho mobilného telefónu, MP3 prehrávača alebo notebooku a ohromte svojich priateľov týmto špičkovým boom-boxom!

Vypočujte si svoju hudbu s jasnou a čistou akustikou, ktorá ľahko zaplní priestor v ktorom sa nachádzate a pozdvihne náladu všetkým okolo vás.

X-mini™ II kapsulové reproduktory sa používajú ako referenčné repro pre porovnávanie prenosného zvuku.

Je to skrátka príslušenstvo, ktoré využijete denne pre všetky multimedálne zariadenia.

Reproduktor magneticky tienený 40mm (4 Ohm).

Výstupný výkon 2 W.

Frekvenčný rozsah 100 Hz - 20 Khz.

Odstup signál-šum viac ako 80 dB.

Skreslenie menej ako 1%.

Hracia doba 12 hodín.

Napätie/kapacita batérie 400 mAh.

Nabíjacie napätie batérie 4,2 V ± 0,05 V.

Nabíjacia doba batérie 5V - 2,5 hodiny.

Rozmery 60 × 44 mm (zatvorený rezonátor).

Čistá hmotnosť 83 g.

• , zakúpené v MP3.sk

• Finalista súťaže ProduktRoku 2014, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v Gadgetworld.sk

• komunikácia
    • doba dodania
    • nenašiel som

• kvalita zvuku, rozmer, design

Celkovo som spokojna. Urcite produkt odporucam.

• , zakúpené v LyoStore

• Prekvapivo čistý zvuk na tak malý objem
    • Hlasitosť dostačujúca na malú miestnosť, aj keď samozrejme nie je to 500W hifi stereo.
    • Hlasitosť je na úrovni SG4, kvalita lepšia.

Telefón so zlým reproduktorom premení na príjemný prenosný mp3 prehrávač. A dobrému telefónu šetrí batériu pri dlhšom prehrávaní.

• , zakúpené v SUNNYSOFT.sk

Hrá trochu tichšie ako som očakával, ale inak som plne spokojný

• dobrý pomer cena-kvalita zvuku-veľkosť
    • viac farebných vyhotovení

Reproduktor má dobrý zvuk, je malý a aj pomerne lacný. Objednával som z mp3.sk a o dva dni mi prišiel domov.
    Podľa mňa ho musí mať každý milovník hlasnej hudby.

• Dobre basy
    • Slusny vykon na tak maly reprak
    • Prenosny a da sa zlozit do este mensich rozmerov
    • Vhodny na pocuvanie modernej hudby
    • Slabsie stredy a vysky, a pocuvanie hudby stylu Enya, alebo klasika niesu moc vhodne.

Výboebý kompaktný a prenosny reproduktor vhodny na pocuvanie modernej hudby. Neporovnatelne lepsi zvuk ako s telefonu, alebo notebooku.

• Malý zázrak alebo nič moc?

Zobraziť celú recenziu na danusko.blogspot.sk

• - veľmi praktické vyhotovenie
    • - prekvapivý náznak basov
    • - pekný dizajn
    • - chýba sieťový adaptér (ale nie veľmi chýba )

Výborný produkt za relatívne dobrú cenu. Moje postrehy, fotky a detaily k produktu som dal sem: