Yamaha NS-P60

stredové
Počet reprodebien
3+0

• , zakúpené v Prva.sk

Čakal som lepšie basy, ale na to, na čo sú určené, sú vynikajúce.

• vyborny pomer cena - vykon , slusny zvuk , male rozmery

odporucam ako surroundove reproduktory , pouzil som dve sady do 7.1.+2 (okrem prednych)

• Perfektne vyzerajú, pekné zvukové efekty

Používam ich len ako surround a center, no som s nimi veľmi spokojný

Konštrukcia
stredové
Počet reprodebien
3+0

Dvojpásmová výkonná zostava pre jednoduché domáce kino. Skladá sa z jedného centrálneho a dvoch efektových reproduktorov s impedanciou 8Ohm. Frekvenčný rozsah reproduktorov je 70-30000Hz. Výkon 50W. Sú vhodné ako doplnok ku kvalitnej televízii, ktorú tak pomôžu dobre ozvučiť. Vďaka svojmu neutrálnemu dizajnu sa hodí do každého interiéru. Yamaha je jednou z niekoľkých spoločností, ktorá vyvíja a vyrába vlastné polovodiče. Ak jej vývojári prídu sa supernovým čipom, Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v Prva.sk

Čakal som lepšie basy, ale na to, na čo sú určené, sú vynikajúce.

• vyborny pomer cena - vykon , slusny zvuk , male rozmery

• Perfektne vyzerajú, pekné zvukové efekty