Yenkee YSP 3001

Konštrukcia
prenosné

Konštrukcia
    prenosné

Prenosný Bluetooth reproduktor - YSP 3001 EGGO BT YENKEE: vďaka svojmu štýlovému vzhľadu, kompaktným rozmerom a naozaj vernému zvuku získal tento mini reproduktor patenty na dizajn a použitú vyspelú elektronickú a zvukovú technológiu je preto tou najlepšou voľbou pre dokonalé pripojenie vašich zariadení, ako napríklad tabletu, mobilného telefónu, hudobného prehrávača atď., umožňujúcou vychutnávať si výnimočne kvalitný stereo zvuk u vás doma, na dovolenke či v práci

• Bluetooth verzia: V3.0+EDR (A2DP)
    • dosah pripojenia Bluetooth: ≤10 m
    • vstupné napätie: DC 5V ~ 500 mA
    • vstavaná batéria: lítiová 400 mAh
    • čas nabíjania: 2 hodiny
    • čas použitia: zhruba 3,5 hodiny (záleží na hlasitosti)
    • indikácia nabitia: červená LED (pri plnom nabití zhasne)
    • výstupný výkon (RMS): 3 W
    • frekvenčný rozsah: 90 - 20 000 Hz
    • citlivosť: 80 dB ± 2 dB
    • pomer signál/šum: ≥76 dB
    • rozmery: 56 x 57 mm
    • hmotnosť: 145 g
    • farba: čierna/oranžová

1zákazník odporúča produkt

Moju skúsenosť s týmto výrobkom môžem hodnotiť ako veľmi negatívnu - po napojení reproduktora do počítača mi vypol a už sa nezapol ... Oprava ma stála nemalé peniaze ... výmena zvukovej jednotky a USB portu. Možno som len ja natrafila na kazový model no každopádne čas a peniaze, ktoré som kvôli nemu stratila mi už nikto nevráti... Veľmi zlá skúsenosť

• Zvuk
      • Výdrž batérie
      • Pripojenie bluetooth (nemusím sa naťahovať s káblami)
      • Vzhľad
      • Sila basov a čistý zvuk

Tento produkt rozhodne doporučujem.
      Skrýva viac ako sa na prvý pohľad zdá