Najnovšie recenzie zo sekcie Reprosústavy a reproduktory

Jensen C10R

Jensen C10R

Overený zákazník BS ACOUSTIC Čviro

Pridané: 4. februára 2024

Zakúpený v BS ACOUSTIC

• Super zvuk,skrátka profesionálny výrobok

Ako gitarista a spevák s polstoročným pôsobením v hudbe,som mal šťastie hrať na hodne aparátoch,dobrých i menej vhodných. Prešlo mi cez ruky niekoľko desiatok gitarových aparátov.Reproduktory Jensen som si oblúbil až neskôr po iných nemenovaných značkách.Získali si ma natrvalo,najmä ostrejším gitarovým zvukom, výborné sú hlavne v lampových aparátoch. Dobrý pomer cena, kvalita.Pôvodne americký výrobok,momentálne vyrábaný v Taliansku. Toto je iba môj názor ktorý nevnucujem. Ale asi počujem/mal som zvukovú réžiu na štyroch hudobných CD/.

Creative Pebble

Creative Pebble

Overený zákazník Alza.sk Jano

Pridané: 3. februára 2024

• Pekný dizajn
  • Kvalitný zvuk
  • Skladné
  • Velka vyhoda je bluetooth konektivita
  • Čakal som trocha väčšie basy

Naplnili moje očakávania tak na 80%, zvuk je síce čistý ale chýba mi tam trocha basov, taká hĺbka. Dizajn je však pekný a hodia sa aj na malý stôl keďže nezaberajú veľa miesta. Dobre vyriešená je aj konektivita, keďže všetko sa prenáša cez jeden USBC kabel ale potesi aj moznost pripojenie telefonu cez bluetooth

Heco Victa Prime Center 102

Heco Victa Prime Center 102

Overený zákazník MADER Ľudovít

Zakúpený v MADER

• Kvalitný stred k domácemu kinu.
Heco Victa Prime 202

Heco Victa Prime 202

Overený zákazník MADER Ľudovít

Pridané: 2. februára 2024

(naposledy upravené 2. februára 2024)

Zakúpený v MADER

• Za tú cenu sú to kvalitne repráky, môžete ich využiť a jako efektové zadné k domácemu kinu.
Acoustique Quality Kentaur 655 MkII

Acoustique Quality Kentaur 655 MkII

Overený zákazník HiFisluchadla.sk Overený zákazník

Zakúpený v HiFisluchadla.sk

• Dobrá kvalita za dobrú cenu.

Pridané: 1. februára 2024

(naposledy upravené 1. februára 2024)

Zakúpený v Alza.sk

Vynikajúce reproduktory výborný zvuk.

Dibeisi B-1023

Logitech Z-200

• slušný výkon
  • nízka hmotnosť
  • fajn cena
  • pri vyššej hlasitosti chrčia
Monitor audio C180

Monitor audio C180

Overený zákazník BIS audio Jankes

Zakúpený v BIS audio

Veľmi kvalitný a pekne spracovaný reproduktor , kvalitný a čistý zvuk.
Maximálna spokojnosť

Elac Debut Reference DBR62

Elac Debut Reference DBR62

Pridané: 26. januára 2024

(naposledy upravené 29. januára 2024)

• Design +spracovanie výborné v danej cenovej kategórii

Edifier R1700BTS

Overený zákazník Alza.sk Richard

Pridané: 25. januára 2024

• Dobre vypadajú
  • Na moje prekvapenie aj veľmi dobre hrajú
  • Otravne sa sami pri nečinnosti nevypínajú

Popravde, mám trochu rozmaznané uši. Doposiaľ som počúval hudbu na počítači v kombinácií celkom kvalitných regálových boxov značky Canton a zosilňovača Rotel z dôb keď boli tieto zosilňovače pojmom. Nevýhodou tejto kombinácie bolo, že regálové reproduktory nie sú priamo určené na blízky posluch a preto sa pri použití na stole trochu strácal priestor. Ale na strane druhej, detailov v hudbe v rámci celého spektra bolo neúrekom. Žiaľ zosilňovač mi odišiel a tak som hľadal riešenie. Buď kúpy zosilňovača alebo nejakých slušnejších aktívnych reproduktorov. Dávnejšie som pre seba kupoval ako spratnú alternatívu na stôl repro Creative Gigaworks T40 Series II ale bolo to pre mňa sklamanie. Kto má rád bum a cink je to presne to čo potrebuje. Ja som ich doma posunul ďalej pretože mi v ich podaní chýbalo celé spektrum značne utlmených stredov. A tak nasledoval radostný návrat k regálovkám. Potom som zo zvedavosti kúpil malé spratné Bose Companion 2 series III a tieto sú síce plné stredov a majú v podaní pekný priestor ale to je všetko. Basy sú mäkké a slabé. Výšky sú nečisté bez detailov. Priestor tam bol ale akoby boly tie repráky za hustým závesom. Nežilo to. Ak ste chcel trochu pridať nahlas, pretože túto skladbu jednoducho musíte vypiecť, začne sa v nich "rozsýpať" zabudovaný zosilňovač, ktorý jednoducho prestane stíhať. Opäť som sa teda a rád vrátil ku regálovkám až do úmrtia zosilňovača. Na začiatku som si stanovil cenový strop 150€. Dnes nie je doba na rozhadzovanie. A tak som sa napokon na základe testov a recenzií ako aj videí s porovnávaním rozhodol pre tento typ. Tento s písmenom "s" na konci označenia, pretože v tomto type výrobca vyladil a odstránil predošlé problémy a nedostatky zvukového podania. Rozpočet som trochu prekročil ale dalo sa to zvládnuť. A túto kúpu naozaj vôbec neľutujem. Vybalíte veľmi pekné, stredne veľké, stolové repro v pekným dizajnom. Naživo vypadajú lepšie ako na fotkách. Už po vybalení zapojení a prvých tónoch ešte surových, totálne nezahorených (pre neznalých nezabehnutých) reproduktorov som vedel, že budeme priatelia. Bol tam asi aj úsmev na tvári. Áno, takto nejak by mal vypadať zvuk z repro strednej triedy pri počúvaní hudby z PC či už z internetu ale aj z mp3 a najme flac a waw formátu ktoré sú kvalitou lepšie ako hudba z YouTube. Reproduktory majú plné, veľmi príjemné a vyvážené podanie, kde takému rozmaznancovi, ako som ja prakticky nič nechýba. Pokiaľ ste aspoň trochu náročnejší poslucháč , určite za tie peniaze, doporučujem všetkými dvadsiatimi.

Niceboy ORYX VOX 2.0

Niceboy ORYX VOX 2.0

Overený zákazník Alza.sk Henrich

Pridané: 23. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• velmy tazko ovladaci potenciometer,musel som drzat reproduktor

Reakcia značky Niceboy

Mrzí nás, že reproduktory Niceboy ORYX VOX 2.0 nenaplnily vaše očekávání a tedy je nedoporučujete. Děkujeme z recenzi. Pěkný den, Niceboy

Overený zákazník XM.sk Overený zákazník

Pridané: 23. januára 2024

Zakúpený v XM.sk

• dobrý zvuk
Edifier MR4

Edifier MR4

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 22. januára 2024

• porovnaval som z jbl extrem 2 a tieto repraky maju krajsi zvuk co sa tyka stereo zvuku,fakt som prekvapeni
  • dizajn
  • zvuk
  • bass
  • asi to otocne koliesko ale nic strasne zvuk si treba pridavat na pc

Auna Linie-300-CN

Auna Linie-300-CN

Overený zákazník Electronic Star agapid38

Pridané: 22. januára 2024

Zakúpený v Electronic Star

• kvalitné vyhotovenie výrobku, dobrý zvuk, bezkonkurenčná cena za tento typ reproduktora,
  • zatiaľ som nepobadal žiadne.

Výhoda, že sa dá kúpiť nová predný kryt (mriežka) na repro v prípade poškodenia, zabalené v dvoch krabiciach, fólii s polystyrénovými rohmi, zvukové vlastnosti rovnaké ako u mnohonásobne drahších výrobkoch. kvalitné pripojovacie svorky.

Indiana Line Nota 260 X

Pridané: 16. januára 2024

Zakúpený v Electronic Star

• pekný dizajn
  • vyhovujúci zvuk

môj osobný pocit z boxov je veľmi dobrý. v nejakých recenziách bolo, že prišli poškodené. tovar bol zabalený v dvojitom kartóne, obložený polystyrénom, takže s balením som spokojný.
čo sa zvuku týka, nemám nejaké audiofilské uši, mne sa zvuk páči. basy sú príjemné, výšky čisté. takže po rozbalení som bol veľmi milo prekvapený ,a to neskončilo ani vtedy,keď so ich pripojil do aparatúry. za túto cenu perfektné boxy.

Marvo SG-235

Marvo SG-235