Najnovšie recenzie zo sekcie Reprosústavy a reproduktory

Orava Crater-4

Patrik Patrik

Pridané: 7. decembra 2018

• Out of pack - krásny zvuk - človek by nečakal tak dobrý zvuk,
  • výborná konštrukcia tela - gratulácia Creative,
  • možnosť rozobratia a aktualizacie komponentov pre lepší zvuk,
  • zvlášť knob pre bas a výšky,
  • CELKOVO TOP VÝBER.
  • V pomere cena/kvalita asi nič lepšie nenájdete ku svojmu PC.
  • Ak by sme išli do diskusie, čo by mohlo byť lepšie, tak to by len zvyšovalo cenu , takže to nemá zmysel riešiť.

Kúpil si ich aj kamoš (audiofil) a ten ich rozobral: vypreparoval, vymenil črevá, vypchal bavlnou z ovčej vlny, nerozoberatelne zalial spoje , doplnil výstup pre CYNCH v zlate, vyrobil nové trafo (blázen) s komplet hi-end kabelážou.. proste komplet update a teraz hrajú jak repro za 400e.. krásna scéna, čistota zvuku, rozlíšenie hudobných nástrojov v scéne je neuveriteľné!!
Tieto repráky si pýtajú aby človek trocha aktualizoval ich vnútro a vtedy si budete držať klobúky.

!!!
Momentálne si kúpil ešte jedny a ponechal si iba elektroniku zvnútra, kde prekábloval všetko do striebra a vyrobil si vlastné šasi na mieru z tvrdenej drevenej podlahy (riadna makačka to presne vyrobiť) + cena len materiálov čo do nich doteraz dal je cca 700e bez práce (nesrandujem). Ide ich dať na hroty a na žulu.
Tie by som im poslal do Creativu, že custom made, že by sa po*akali.
Sme zvedaví ako budú hrať bo je to čistý výskum.
Veď už tie prvé hrajú jak blázen a tam investoval len zhruba 150e do výmeny a aktualizácie.

Odporúčam ich kúpiť, no sa s nimi aj zvnútra pohrať a povymienať čo sa dá.

Pozor riešte zmeny, len ak ste na to kvalifikovaní a viete ako na to a čo to má priniesť.

Overený zákazník MP3.sk Overený zákazník

Pridané: 7. decembra 2018

Zakúpený v MP3.sk

• Velmi dobry pomer vykon a cena

LAMAX Sounder SO-1

LAMAX Sounder SO-1

Matúš Belan Matúš Belan

Pridané: 6. decembra 2018

(naposledy upravené 6. decembra 2018)

• Výborný zvuk pri prehrávaní hudby
  • Krásne výšky
  • Výkon prekonal cenu reproduktoru
  • Aj otáčavý rámček na regulovanie hlasitosti do celkovej stavby reproduktoru zapadá
  • Mód S-Bass celkom príjemné dotvára atmosféru pri hlbších skladbách
  • Ovládanie skladieb na dotyk. Fajn nápad
  • Taktiež voda vďaka ochrane IPX4 mu neuškodí
  • Príjemne prekvapí aj výdrž reproduktoru (ja som na jedno nabitie vyžmýkal 9 hod perfektnej hudby)
  • NFC taktiež výborne zakomponované
  • Proste reproduktor nesklamal je perfektný. Vrelo odporúčam.
  • Pri zapnutí reproduktora zaznie celkom nepekný zvuk (ten zvuk sa nedá vypnúť)
  • Pri tichších pasážach je výrazne počuť šum
  • Ovládanie cez dotykovú obrazovku niekedy nefunguje kvôli teplu alebo vode
  • Pri regulovaní hlasitosti som po prvý krát nevedel kam mám otáčať.
  • Trošku chýbajú ďalšie módy alebo regulácia tých ktoré sa už nachádzajú v reproduktore
  • !Reproduktor nie je na počúvanie audiokníh (strašný šum)!
  • Väčšie problémy s ním však neboli preto by som ho ohodnotil: 93%

Lamax Sounder SO-1 je výborný spoločník či už pri cestách alebo rôznych akciách. Je pravda že som nebol spokojný keď som počúval ním hovorené slovo. Taktiež aj pri niektorých tichších pesníčkach bol počuť prenikavý šum.
Ale pri počúvaní hudby by sa nikde nestratil. O tom hovorí aj výkon 24W s ktorým som si svoju obľúbenú muziku vypeckoval do výšin. K tomu výborný mód S-Bass ktorý hudbe pridal na sile a vážnosti.
Z vonku pekne prevedený dizajn do ktorého čerešnička na torte bol otáčavý regulátor hlasitosti. K tomu pekný spôsob prepínania pesníčiek cez dotykovú obrazovku nesklamal. Taktiež 360 stupňové rozplívanie sa zvuku bolo prekrásne.
Celkovo v porovnaní s inými reproduktormi som bol s týmto repráčikom nadmieru spokojný. V porovnaní Cena/Výkon bezchybný. Preto Lamax Sounder SO-1 odporúčam na 93%.

Logitech Z-213

ION Tailgater Go

Jakub Vagasky Jakub Vagasky

• Výborný a čistý zvuk
  • Dlhá výdrž batérie
  • Jednoduché pripojenie mobilu cez kábel či bluetooth
  • Kompaktné a ľahké, dobre sa prenáša
  • Blbuvzdorné (nevšimol som si že by sa dalo niečo ulomiť alebo poškodiť pri bežnom prenose alebo používaní)
  • Rádio mi už parkrát zmoklo a ďalej funguje
  • Výdrž batérie podľa používania - pri 50% hlasitosti možno aj 20 hodín. Pri plnom hlase to dá aspoň 6-7 hodín.
  • Jediné maličké mínus je možno prevedenie vrchného panela, kde sú malé zárezy a ak sa do nich dostane raz špina, tak sa ťažko dostáva von.

Nič nie je 100% perfektné, ale tento repráčik vo svojej triede k tomu má blízko.
Maximálna spokojnosť. Používam to hlavne pri cestovaní, nosím ho na festivaly, oslavy alebo tam, kde sa nenechádza normálna audiosúprava.
Málokedy musí byť pustený naplno, vačšinou postačuje tak na 75 percent pri vačšom hluku alebo 50 percent keď ho počúvam sám.
Šikovný, 20W reprák v kvalitnom prevedení. Kúpou nemôžete nič pokaziť. A ak potrebujete niečo väčšie a silnejšie, priplaťte si na ION party rocker, aj keď s prepravou to už bude komplikovanejšie.
Rozhodol som sa pre recenziu lebo je to výborný produkt a pri tej cene sa to oplatí. A hlavne vydrží dlhšie ako lacnejšie alternatívy, ktoré som skúšal.

Overený zákazník MobilPC Dano

Zakúpený v MobilPC

Na jeho male rozmery hra prekvapivo dobre

Logitech Z607

Logitech Z607

Bojar Bojar

Pridané: 5. decembra 2018

• Dajú sa vypnúť ovládacom ,vstupy sa tiež dajú prepinat ovladacom,ma usb,kartu,prepinac 2.1 ,5.1
  • V režimu 5,1 nedostatočne basy aj napriek max nastaveniu.Na 2,1 lepšie basuju.Nedá sa s tym už nič robit jedenine možno cez pc nejaký ekvalizer ...Nedajú sa nastaviť reproduktory zvlášť,bud len center ,predné spolu a zadné spolu.Všetko by to bolo ale ok až na ten subofeer,ten na max ide biedne strašne biedne.Nie že by zle basoval ale slabo...pre basovejsie založených je toto veľké skalamenie.Káble su síce 6metrove zadne ale su napriamo na reproduktore napojené! Nedajú sa odpojiť to je veľké mínus u mňa.Ďalej zadný subak zzapojenie je pekne prehľadný ale nepochopitelne zadné repro su označené neštandartne RR ,LR namiesto SR SL,to môže niekoho zmiasť najmä začiatočníka.Ostatné pekné a zreteľne aj farebne vyhotovené.

Tento skvelý výrobok nepochopiteľné zrazil k zemi suboofer.Idiot ,ktorý ho navrhol asi zabudol že tam neni len nato aby napajal reproduktory ale aby aj basoval a dal sa patrične nastaviť...Bohužiaľ v režime 5.1 su basy na bode mrazu.Škoda,že vždycky musí niekto pokaziť inak výborný výrobok takouto malickostou ako lepsie odstupňovat nastavenie basov subofera.

Fenda F&D F210X

Fenda F&D F210X

Karol Karol

Pridané: 4. decembra 2018

• Cena, bluetooth a celkom dobrý zvuk.
  • Dizajn, ale nič strašné.

Kúpil som ich z dôvodu napojenia na TV,
pretože má iba dva audio výstupy, a to optika a bluetooth. Za tú cenu som naozaj milo prekvapený.
Samotný nečakajte od toho super basy, ale zvuk je krásne čistý a naozaj sa tu potvrdzuje pravidlo za málo peňazí veľa muziky.

C-Tech SPK-1810

B&O Play BeoPlay P2

B&O Play BeoPlay P2

Overený zákazník Audigo.sk Robin

Zakúpený v Audigo.sk

Vrelo odporúčam. Malý, výkonný.

Niceboy BOOGIE steel

Niceboy BOOGIE steel

Patrick Patrick

• dizajn

Velmi dobre parovanie repraku cez bluetooth (bez chyby), rovanko aj cez jack. Nielen vzhladom krasne retro, ale aj mojmu uchu lahodiaci zvuk. Fakt (pre mna) laska na prve pocutie.

Niceboy RAZE

Niceboy RAZE

Anonym Anonym

hudba, rozmer, prevedenie, cena

Genius SP-HF1250B

Genius SP-HF1250B

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 3. decembra 2018

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

• dobre prevedenie,trocha slabý sinus-sinus

Overený zákazník MALL.SK milan

Pridané: 3. decembra 2018

• S reproduktorom som maximálne spokojný. Vynikajúca výdrž batérie a pekný zvuk, ktorý prekvapí.
  • Výhodou je nabíjanie pomocou m-usb. Možnosť nabíjať powerbankou aj mimo dosahu elektriky.

Orava Crater-3

Orava Crater-3

Damián Homrok Damián Homrok

• Je malý
  • Veľmi slabý zvuk, na vonku otrasné

Reprák vám nedoporučujem a hned som ho vrátil

Overený zákazník MALL.SK Dagi

• Perfektný zvuk

LAMAX Street ST-1

LAMAX Street ST-1

Overený zákazník MP3.sk Overený zákazník

Zakúpený v MP3.sk

Na účel, na ktorý som si ho kupovala, je super.

Overený zákazník Prva.sk Zuzana

Pridané: 1. decembra 2018

Zakúpený v Prva.sk

• Ma velmi dobry zvuk a tiez pekny dizajn.