Najnovšie recenzie zo sekcie Reprosústavy a reproduktory

Klipsch R-50M

Klipsch R-50M

Overený zákazník BIS audio Róbert

Pridané: 25. novembra 2022

Zakúpený v BIS audio

• skvelý zvuk
  • Dokonca to má aj nejaké basy
  • rock 'n' roll
  • potreba subwooferu

Lezie z toho úžasný zvuk ale ak si chce niekto naplno vychutnať hudbu, musí počítať s kúpou subwoofera. Inak nemám čo vytknúť, Klipsch už dlho vie, čo robí.

Bowers & Wilkins 607 S2

Bowers & Wilkins 607 S2

Overený zákazník MUZIKER.sk PB

Pridané: 23. novembra 2022

• Skvelý zvuk.
  • Slabšia citlivosť, to však v byte nie je problém. Nie sú určené na ozvučenie veľkej sály.

Na svoju veľkosť hrajú naozaj skvelo.

Sonos One SL

Sonos One SL

Overený zákazník Andrea Shop Tomáš

Pridané: 21. novembra 2022

Zakúpený v Andrea Shop

• Skvelý zvuk, ľahká integrácia do systému. Široká možnosť nastavenia. Trueplay s iphonom zlepší nastavenie zvuku v miestnosti.
Niceboy ORYX VOX 2.0

Niceboy ORYX VOX 2.0

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 21. novembra 2022

Za túto cenu sú súper.

Reakcia značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení reproduktorů Niceboy ORYX VOX 2.0. Pěkný den, Niceboy

Elac FS 187

Elac FS 187

Overený zákazník Trinásty.sk Tony1111

Pridané: 20. novembra 2022

Zakúpený v Trinásty.sk

Detailný zvuk. Výborné ozvučenie aj väčšej miestnosti.

Pridané: 19. novembra 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

• malé, skladné, proste regalovky

Splňajú to čo som očakával. Som spokojný.

Overený zákazník Electronic Star Milan

Pridané: 19. novembra 2022

• vzhľad
  • stred a výšky priemerné
  • basy podpriemerné

Vyzerajú dobre a cena je "čínska" . No zvuk je slabšej kvality. Hlavne basy sú nevykreslené, tvrdé, z basáku počuť i výšky, zvuk sa zlieva do dunenia. Asi si s výhybkami nedali moc práce. Bedňa je ľahká, pri väčšej hlasitosti sa rozochveje a vibruje. Nutný subwoofer.

Magnat Monitor Supreme 102

Magnat Monitor Supreme 102

Overený zákazník Techhouse Romi

Pridané: 18. novembra 2022

Zakúpený v Techhouse

• Tieto najmensie magnaty monitori 102 napájam na analógový zosilňovač Cambridge audio topaz am 5. Hľadal som niečo malé silne s uzavretou konštrukciou čiže bez zbytočného basreflexu. Zatiaľ sa iba zahrievajú ale mne úplne vyhovujú kvôli priestoru. A cenovo sú naj keďže sú nové.
Behringer B1031A

Behringer B1031A

Overený zákazník MUZIKER.sk Karas

Pridané: 18. novembra 2022

• Hraju hlasno a presne
  • Takmer rovna frekvencna krivka
  • Telo reproduktoru je z dreva
  • Jemny sum ked sa zapnute, ktory nie je pocut po pusteni hudby na viac ako 6%
  • Predny kryt je z plastu, ktory nie je uplne rovnakej farby ako drevo

Kvalitou prehravania zvuku su velmi podobne, ba az totozne ako reproduktory Yamaha alebo KRK za takmer dvojnasobnu cenu - pomer cena a vykon je teda fenomenalny
Idealny produkt pre zacinajucich producentov hudby
(yamaha v tejto cene ma o polovicu mensi vykon a iba 5" basovy reproduktor)

Pridané: 17. novembra 2022

Zakúpený v MUZIKER.sk

• zvuková špička neutrálneho podania s dostatočnou rezervou a chuťou k extrémom
Genius GX Gaming SW-G2.1 3000 V2

Edifier R1700BTS

Edifier R1700BTS

martin_aston martin_aston

Pridané: 16. novembra 2022

(naposledy upravené 17. novembra 2022)

• fantastický zvuk
  • výborné vykreslenie zvuku v basoch aj výškach
  • klasická hudba je na nich nádherná
  • sú natočené zľahka smerom hore - ideálne pod TV
  • kvalitné prevedenie
  • veľké možnosti konektivity vrátane bluetooth
  • podporuje aptX kodek
  • šikovné diaľkové ovládanie
  • možnosť pripojiť sub (ale mne rozhodne nechýba)
  • dobrá cena v pomere k výkonu
  • basy sú trochu hutnejšie, než by som potreboval :)
  • dizajn nie je úplne moja šálka kávy
  • v čiernej farbe by vyzerali lepšie

Mám tieto repro, aj Edifier R1280DBs. Tieto majú jednoznačne silnejšie a plnšie basy (každému podľa chuti, mne niekedy až príliš), ale dá sa s tým pohrať s ekvalizérom v mobile či na reprákoch. Komu by náhodou bolo málo, dá sa pripojiť aj sub (preto to "s" v názve).
Repráky majú veľké možnosti prepojenia, vrátane bluetooth s aptX kodekom (menšia latencia, menšie straty kvality oproti štandardnému SBC).
Repráky majú vďaka konštrukcii sklon mierne hore. Takže ak ich dáte na stolík pod telku, reprodukujú lepšie, ako keby boli rovno - zvuk stúpa hore k vám. Kvalita prevedenia je opäť fantastická, všetko pekne sedí a je zlícované, nič neruší. Oproti 1280 majú trochu prémiovejší nádych (napríklad chróm na čudlíkoch na boku).
Repráky majú počuteľne lepšie výšky ako 1280 (výrobca operuje výškovým reproduktorom "eagle eye"), a podľa mňa aj stredy. Na posluch klasickej hudby sú fantastické.
Dizajnovo podľa mňa nie sú také pekné ako 1280, jednak ten nepravidelný tvar (vďaka ktorému teda ale sú fajn na stolíku pod TV), jednak prevedenie iba v hnedej (čierna, to by bolo něco)- no škoda :).
Majú šikovné diaľkové ovládanie.
Opäť vynikajúci pomer cena/výkon, dajú sa zohnať od 150-170 €. Edifier R1280DBs sú super. Ale Edifier R1700BTs sú podľa mňa o kus lepšie, najmä v klasickej hudbe počujem rozdiel. Či sú hodné cenovej prémie, si musí každý zodpovedať sám. Ja mám oboje, a som spokojný s obomi.

Edifier 2.0 R1280DBS

Edifier 2.0 R1280DBS

martin_aston martin_aston

• vynikajúci zvuk
  • krásne vykresľujú basy
  • kvalitné prevedenie v čiernom
  • krásne prevedenie
  • veľké možnosti konektivity vrátane bluetooth
  • šikovné diaľkové ovládanie
  • možnosť pripojiť subwoofer (ale mne teda nechýba)
  • priaznivá cena v pomere k výkonu
  • absencia aptX kodeku
  • výšky majú trochu rezervy

Tieto reproduktory nemajú chybu. Majú vynikajúci zvuk, je jedno, či si pustíte klasiku alebo rock. Krásne a čisto reprodukujú nástroje, hlasy. Zvlášť ma dostali basy, ktoré reprodukujú čisto a jasne, ale bez veľkého dunenia (ktoré mne až tak nesedí). Kto by ale chcel viac basov, k repro sa dá pripojiť subwoofer (preto to s v názve).
Mám ich v čiernom prevedení, a sú naozaj krásne, so strieborným pásikom na mriežke (uznávam, subjektívna kategória), jednoduché a elegantné.
Sú kvalitne spravené, všetko je pekne zlícované, všetko pasuje.
Majú veľké možnosti pripojenia, vrátane bluetooth (preto som ich kupoval). Škoda akurát, že nepodporujú aptX kodek. Ale úprimne, používam ich na hudbu, nie na filmy, takže vyššia latencia SBC kodeku ma netrápi. Vyššie straty kvality - uvidíme pri prehrávaní vysoko kvalitných súborov cez BT.
Jediná zvuková "výhrada" sú trochu slabšie výšky, tam by to mohlo byť trochu jasnejšie. Rozdiel oproti Edifier R1700BTs je cítiť.
K reproduktorom je funkčné diaľkové ovládanie.
Celkovo, pomer cena/výkon je fantastický, najmä, keď sa v akcii dajú kúpiť už od cca 115 €.

M-Audio BX4

M-Audio BX4

Som spokojny je super.

Overený zákazník Electronic Star Juraj Pacolt

Zakúpený v Electronic Star

Napriek svojej pomerne nízkej cene slušný výkon a kvalita.

Anker Soundcore Motion+

Polk Audio T15

Overený zákazník Alza.sk Peter

Pridané: 11. novembra 2022

Zakúpený v Alza.sk

slušný zvuk vo svojej cenovej kategórii, nič prevratné, ale za lepší zvuk si priplatíte

Genius SW-HF 2.1 1205 v2

Genius SW-HF 2.1 1205 v2

Overený zákazník Alza.sk Peter

Pridané: 11. novembra 2022

Zakúpený v Alza.sk

Za tie prachy výborný zvuk (subwoofer robí svoje), v rovnakej dobe som kupoval aj reproduktory Polk Audio T15, ktoré stáli dvojnásobok (ale nemajú subwoofer) a zvuk majú veľmi slušný, ale radšej počúvam Geniusy :)

Auna Line 700 A

Auna Line 700 A

Overený zákazník Electronic Star Tado

Pridané: 10. novembra 2022

• Veľmi dobré rozloženie frekvencií
  • Kvalitný zvuk a postačujúce hĺbky.

Viac neviem zatiaľ popísať. Musel som reklamovať tovar kvôli poškodenému diaľkovému ovládaču. Oceňujem však ochotu a rýchlu reakciu pri reklamácii.

Bowers & Wilkins HTM6 S2

Bowers & Wilkins HTM6 S2

Overený zákazník HiFisluchadla.sk Overený zákazník

Pridané: 8. novembra 2022

Zakúpený v HiFisluchadla.sk

• Kvalita a zvuk B&W
  • premiovy pocit v "nizsej cenovej"
  • magneticka mriezka - celkom pekne prevedena, sem tam odpadne pri nahodnom dotyku/buchnuti
  • trochu vyssia cena na danu kategoriu (ale zas vsetko islo hore, a pri B&W zial clovek mierne preplaca aj znacku)
  • bass reflex vzad - ja som ho upchal penovym valcekom z balenia, cize bez problemu

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25